Логитип newsgood.info

Слуги народу на засіданні Ради обговорювали алкопаті, а нардеп від ОПЗЖ вирішив поласувати бичками

01.07.2020 00:14

Сьогодні у Верховній Раді України розглядали поправки до законопроєкту про гральний бізнес.

Слуги народу на засіданні Ради обговорювали алкопаті, а нардеп від ОПЗЖ вирішив поласувати бичками - фото

Сьогодні у Верховній Раді України розглядали поправки до законопроєкту про гральний бізнес. При цьому нардепи були зайняті не лише законотворчою діяльністю: наприклад, депутати від "Слуги народу" обговорювали "алкопаті".

Дискусія про "алкопаті" велася в чаті "слуг народу" під назвою "Слуга народу. Комітет" (мова, вірогідно, йде про комітеті ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики). Згідно із листуванням, яке вдалося зафіксувати кореспонденту #Букв, один з учасників розмови запропонував "зробити вечірку в форматі алко-туризму".

Це викликало жваву дискусію серед "слуг", які залишали репліки такого змісту: "Жахнемо! Жахнемо! Жахнемо! Четвертий тост, плавали, знаємо)", "Прямо фестиваль намічається!" тощо. Фото: #Букви Тим часом народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Чорний вирішив поласувати бичками просто в залі засідань ВР.

Варто відзначити, що це не вперше, коли депутати їдять у залі Парламенту.

Наприклад, торік у жовтні народні депутати від партії "Голос" влаштували "перекус" на робочому місці в залі ВР. За подібним заняттям був помічений і нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Читайте также


Новости раздела

Популярные