Логитип newsgood.info

У Тихановської розповіли про результати паралельного підрахунку голосів

15.08.2020 14:24

У штабі опозиційного кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської заявили, що вже виявили близько 300 виборчих дільниць, д...

У Тихановської розповіли про результати паралельного підрахунку голосів - фото

У штабі опозиційного кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської заявили, що вже виявили близько 300 виборчих дільниць, де підсумки голосування сфальсифіковані.

Про це йдеться в проміжному аналізі результатів президентських виборів платформи Голос, яку створили в об’єднаному штабі Тихановської.

Команда платформи Голос зараз опрацьовує гігабайти даних, щоб допомогти людям відстояти свій вибір. Проміжні дані свідчать, що результати ЦВК і реальність надзвичайно далекі один від одного.

"Не дивлячись на блокування інтернету, ми вже отримали і перевірили понад 500 тисяч сфотографованих бюлетенів і знайшли майже 300 виборчих дільниць, де підсумки голосування сфальсифіковані. Разом з усією країною ми виступаємо проти жорстокості і насильства, які дозволяє собі влада. І закликаємо зупинити всі дії, які пригнічують право людей на свободу і волевиявлення. Ми зібрали масивну базу даних, на основі якої вже зараз можемо впевнено заявляти: результати президентських виборів - сфальсифіковані", - йдеться в документі.

Унікальних підтверджених учасників на платформі Голос на момент публікації вже 1 065 510 осіб. Відправили фото свого заповненого виборчого бюлетеня 507 477 учасників ініціативи.

Фінальний звіт Голоси буде опублікований 18 серпня - після опрацювання всіх даних.

Читайте также


Новости раздела

Популярные