Логитип newsgood.info

Посол Білорусі в Іспанії закликав до перерахунку результатів голосування

18.08.2020 21:50

Посол Білорусі в Іспанії Павло Пустовой, коментуючи ситуацію у Білорусі, закликав до перерахунку результатів голосування т...

Посол Білорусі в Іспанії закликав до перерахунку результатів голосування - фото

Посол Білорусі в Іспанії Павло Пустовой, коментуючи ситуацію у Білорусі, закликав до перерахунку результатів голосування та справедливого розслідування насильства як з боку правоохоронців, так і протестувальників.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на заяву посольства Білорусі в Іспанії.

Зазначається, що основна частина повідомлення є відповіддю посольства на конфлікти з окремими представниками білоруської діаспори в Іспанії. Наведені нижче слова розміщені наприкінці нього, а не як окрема заява.

"Відповідаючи на запитання, яке зараз часто лунає... щодо подій у Білорусі, хочу зазначити, що така ситуація - неприйнятна у європейській державі. Для її мирного врегулювання, на мою думку, потрібно, по-перше - провести перерахунок результатів голосування", - пише дипломат.

По-друге, на його думку, потрібно провести відкриті судові засідання щодо силовиків, які безпідставно затримували, били та знущалися над протестувальниками, а також тими, хто своїми діями провокував правоохоронців, "першими нападаючи з камінням та арматурою і здійснюючи автомобільні наїзди", а також - розслідувати погрози рідним та близьким "безпосередніх учасників подій".

Наприкінці посол додає, що чинна державна символіка Білорусі була прийнята на загальнобілоруському референдумі у 1995 році, тому посольство не планує змінювати прапор на біло-червоно-білий на вимогу окремих громадян.

Читайте также


Новости раздела

Популярные