Логитип newsgood.info

В Украине дешевеют авиабилеты по популярным направлениям

23.10.2020 14:16

В Україні помітно подешевшали авіаквитки на популярні напрямки. Про це свідчит...

В Украине дешевеют авиабилеты по популярным направлениям - фото

В Україні помітно подешевшали авіаквитки на популярні напрямки.

Про це свідчить статистика онлайн-сервісу покупки і бронювання квитків E Bilet.

Зниження чека на понад 30% зафіксовано практично в усіх напрямках.

Куди вигідно відправитися в листопаді?

Значно заощадити бюджет вдасться туристам, які вилітають в Берлін: ціни впали до мінімуму за останній рік і тримаються на рівні 670 UAH, що в 2,2 рази менше, ніж розцінки за попередні періоди.

На 63% знизилися ціни на авіаквитки до Варшави: якщо в травні переліт на одного дорослого в середньому обходився в 1450 UAH, то зараз відправитися в одне з найкрасивіших міст Європи можна за 530 UAH. Наполовину подешевшали квитки на літак до Нью-Йорка - ще в серпні авіаперевізники запитували в середньому від 14 000 UAH, а в жовтні знизили ціни до 7000 UAH.

Втім, особливо ефектно виглядає падіння цін на напрямок Київ-Стамбул: ціни впали більш ніж у 3 рази порівняно з травнем минулого року - з 5620 до 1646 UAH.

Експерти e-bilet.com.ua радять скористатися загальною тенденцією і відправитися в зарубіжні країни, відкриті для відвідування.

Коронавірус і польоти: про що корисно пам’ятати

З метою попередження епідемії багато країн поміняли правила в’їзду в країну для іноземців. Не залишилися без змін і внутрішні розпорядки, що стосуються виїзду громадян України за її межі.

Тому, плануючи подорож, обов’язково уточніть актуальну інформацію через консульства, посольства, а також у представництвах Державної прикордонної служби України та Міністерства закордонних справ. Інакше є ризик "застрягти" в аеропорту або транзитній зоні: вас можуть не випустити з країни або, навпаки, затримати на кордоні.

Читайте также


Новости раздела

Популярные