Логитип newsgood.info

У Києві обрали найкращі шкільні стартапи 2021

13.04.2021 07:34

У щорічному фестивалі шкільних стартапів "Class ідея-2021" взяли участь 128 юних винахідників - учнів віком від 6 до 18 років. Учасник...

У Києві обрали найкращі шкільні стартапи 2021 - фото

У щорічному фестивалі шкільних стартапів "Class ідея-2021" взяли участь 128 юних винахідників - учнів віком від 6 до 18 років.

Учасники традиційно пройшли двотижневу StartUP-школу фестивалю та представили 100 цікавих проєктів. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Попри те, що цьогорічний фестиваль відбувся в онлайн-форматі, оргкомітет отримав для розгляду 100 індивідуальних та командних проєктів від 128 юних винахідників. Усі роботи були розділені на 4 номінації: ІТ, здоров’я, екологія та технології", - зазначив Валентин Мондриївський.

Переможцями фестивалю за результатами електронного голосування стали наступні проєкти:

Номінація "Технології":
"Роби та зароби" - Фаддей Летій;
"Розумний смітник" - Роман Гузенко;
"Настільна гра "Революція України 1917-1921 років" - Софія Мартиненко.

Номінація "ІТ":
"Твої English stories" - Марта Стасюк;
"Мобільний додаток "опЕРА" - Святослав Кривенко, Благовіста Кривенко;
"Універсальна соціально-громадська електронна система на основі штучного інтелекту "СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН" - Олександр Павлюк.

Номінація "Здоров’я":
"Навчайся комфортно" - Мирослава Кравець;
"Ваші бактерії: дослідження взаємозв’язку між станом мікрофлори та патологічним фоном у людини. Розробки та рекомендації" - Катерина Ущенко.

Номінація "Екологія":
"Друге життя відходів у творчості" - Еліна Гілунг, Софія Вінник, Марина Сизоненко;
"Вермікомпостуй - сміття утилізуй" - Анна Понадцова.

"Науковий та креативний потенціал учнівської молоді Києва - безмежний. Тож, за традицією, ми забрали усі ідеї юних авторів в одну збірку, що стане першим кроком до їх визнання як винахідників. Бажаю кожному учаснику реалізації проєктів та нових ініціатив", - додав Валентин Мондриївський.

Читайте также


Новости раздела

Популярные