Логитип newsgood.info

В Україні презентовано нове покоління популярного авто

14.05.2021 16:17

Новий Volkswagen Caddy офіційно дебютував в Україні. Відповідно, оголошено ціни і розпочато продаж "каблучка" як у вантажній, так і ...

В Україні презентовано нове покоління популярного авто - фото

Новий Volkswagen Caddy офіційно дебютував в Україні. Відповідно, оголошено ціни і розпочато продаж "каблучка" як у вантажній, так і в пасажирській версії, пише avtomir.ua.

Базою для нового Caddy став "візок", який задіяний в основі восьмого Golf. Відповідно, і фургон, і пасажирська версія тепер можуть похвалитися пружинами в задній підвісці. А ще Caddy став помітно ширшими: якщо в кузов стандартного фургона можна помістити до 3,3 кубометрів вантажу, то в подовжений вантажний Caddy Maxi вдасться запхнути відразу два європіддона. Пасажирська ж версія прийме на борт до семи людей.

Попутно сімейству Caddy неабияк оновили зовнішність, причому зразком для переробки також став "Гольф". А за рівнем оснащення Caddy тепер, схоже, майже не поступається хетчу. Крім "цифрового кокпіту" з двома великими моніторами діагоналлю до 10 дюймів "каблучок" отримав панорамний дах площею 1,4 м2, систему безключового доступу і цілий ряд раніше не властивих йому водійських асистентів. Наприклад, фургончик може самостійно рухатися по магістралі, контролювати стан причепу, попереджати про можливі перешкоди в "сліпих" зонах тощо.

В Україні Volkswagen Caddy на старті продажів доступний з двома варіантами силових установок - турбодизелем 2.0 TDI з 102 к.с. потужності і з 6-ступеневою "механікою", а також з 122-сильним 2.0 TDI і 7-ступеневим "роботом" DSG. Стартова ціна вантажної версії - 661 200 грн, мінімум за пасажирський варіант - 713 500 грн.

Читайте также


Новости раздела

Популярные