Логитип newsgood.info

Захист малозабезпечених українців та модернізація підприємств енергоринку - ключові цілі при розробці нової моделі ПСО

14.05.2021 18:04

У Міністерстві енергетики відбулася нарада щодо обговорення проектів концепцій нової моделі ПСО (покладення спеціальних обов’язкі...

Захист малозабезпечених українців та модернізація підприємств енергоринку - ключові цілі при розробці нової моделі ПСО - фото

У Міністерстві енергетики відбулася нарада щодо обговорення проектів концепцій нової моделі ПСО (покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії).

Учасники ринку електроенергії висловили свої пропозиції щодо нової моделі ПСО, обговорили проблемні питання та дійшли згоди, що остаточне рішення має бути виваженим та враховувати інтереси як генеруючих компаній, так і постачальників та споживачів.

Нова модель має передбачати захист соціально незахищених верств населення. Міненерго тісно співпрацюватиме із Міністерством соціальної політики для визначення найбільш вразливих категорій споживачів, що потребують підтримки держави.

Водночас для Міністерства важливо, щоб нова модель ПСО надавала змогу забезпечити модернізацію та оновлення галузі, стабільну роботу державних генеруючих компаній.

Новий механізм ПСО має забезпечити прогнозованість ціни електроенергії для споживачів на декілька років наперед, до переходу у майбутньому на ринкову модель за європейським зразком.

**

Читайте также


Новости раздела

Популярные