Логитип newsgood.info

Дві українські компанії потрапили в рейтинг кращих роботодавців США

14.05.2021 21:04

Українські Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc. Всього в список включили 429 компаній. Українськ...

Дві українські компанії потрапили в рейтинг кращих роботодавців США - фото

Українські Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc. Всього в список включили 429 компаній.

Українські компанії Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc, на яке звернуло увагу AIN.UA.

Всього в список видання потрапили 429 зареєстрованих в США компаній. Серед інших, журнал відзначив роботодавців, які змогли організувати ефективну роботу співробітників в період пандемії і переходу на удаленку. У цей список потрапили компанії з 24 сфер, серед яких: IT, реклама і логістика.

Компанія GitLab розробляє вебінструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, який представляє систему управління репозиторіями програмного коду для Git. У компанії 1300 співробітників і немає жодного фізичного офісу.

Також до рейтингу потрапила білоруська компанія PandaDoc, яка в восени минулого року заявила про відкриття офісу в Україні.

Читайте также


Новости раздела

Популярные