Логитип newsgood.info

Мінцифри та освітній омбудсмен підвищуватимуть кваліфікацію педагогічних працівників із цифрової грамотності

14.05.2021 21:02

Стрімкий перехід на дистанційне навчання через пандемію лише підтвердив важливість цифровізації освіти для забезпечення якісної т...

Мінцифри та освітній омбудсмен підвищуватимуть кваліфікацію педагогічних працівників із цифрової грамотності - фото

Стрімкий перехід на дистанційне навчання через пандемію лише підтвердив важливість цифровізації освіти для забезпечення якісної та доступної освіти в сучасних життєвих реаліях. Забезпечення якісної освіти, а також створення безпечного освітнього середовища безпосередньо пов’язані з цифровою грамотністю учасників освітнього процесу

Сьогодні Міністерство цифрової трансформації України та освітній омбудсмен здійснили важливий крок, що сприятиме реалізації цих прав учасників освітнього процесу, підписавши меморандум про співпрацю. Мета меморандуму - спільно популяризувати цифровізацію сфери освіти та підвищувати рівень цифрової грамотності учасників освітнього процесу, насамперед педагогічних працівників.

Зокрема, у межах співпраці з освітнім омбудсменом Міністерство розроблятиме рекомендаційні та навчально-методичні документи у сфері цифровізації освіти і проводитиме інформаційно-просвітницьку діяльність.

Вчасна та правильна комунікація між освітніми управлінцями та учасниками освітнього процесу - важливий інструмент для цифровізації освіти і розвитку цифрових навичок в учнів, педагогів та батьків.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що у планах співпраці - долучення освітнього омбудсмена до участі в курсі про комунікації для освітніх управлінців, який буде доступний безоплатно на порталі Дія.Цифрова освіта.

Читайте также


Новости раздела

Популярные