Логитип newsgood.info

Мінцифри відкриє новий центр Дія.Бізнес в Одесі

14.05.2021 21:04

Національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, плану...

Мінцифри відкриє новий центр Дія.Бізнес в Одесі - фото

Національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, планує відкрити центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі.

Ініціатива стане можливою завдяки ГО "Центр проектних ініціатив "ДІРЕКТ", за підтримки Visa та Odessa Business Club. Технічний партнер проекту - Хуавей Україна.

Вже розроблений дизайн-проекту простору Дія.Бізнес.

Це 120 квадратних метрів, оснащені всім необхідним для розвитку бізнесу, зокрема кав’ярня, книжкова лавка та конференц-зал. Простір відповідатиме вимогам інклюзивності.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що центр Дія.Бізнес в Одесі стане точкою допомоги підприємцям як у коронакризові часи, так і після закінчення пандемії.

"Ми продовжуємо будувати екосистему підтримки підприємництва та створювати можливості для малого та середнього бізнесу в різних регіонах України. Підприємці Одещини зможуть отримати безкоштовні консультації з питань діджиталізації бізнесу та переходу в онлайн, фінансового менеджменту, маркетингу, продажів, HR, юридичної підтримки тощо", - заявила Валерія Іонан.

Також центр Дія.Бізнес в Одесі надаватиме освітні послуги та сервіси від провідних практиків і експертів бізнес-сфери України.

Відкриття центру Дія.Бізнес в Одесі відбудеться в червні 2021 року.

Голова правління громадської організації "Центр проектних ініціатив" Олександр Вернік підкреслив, що досвід і експертиза команди громадської організації сприятимуть ефективному функціонуванню центра Дія.Бізнес в Одесі.

"Ми маємо команду, які є експертами з багаторічним досвідом у сфері залучення національних і міжнародних інвестицій. Будемо раді допомогти підприємцям Одещини в ці складні часи невизначеності та обмежень через коронавірус", - заявив Олександр Вернік.

У свою чергу CEO будівельного холдингу ЗАРС, титульного партнера проекту Георгій Бочорішвілі зазначив: "Я радий, що відкриття Дія.Бізнес в Одесі стало можливим. Підтримка малого і середнього бізнесу, розвиток підприємництва, поряд з освітніми ініціативами для молоді - це, безперечно, правильний вектор для розвитку Одеси. Я переконаний, що подібні проекти зараз актуальні і роблять свій внесок у становлення і формування майбутнього покоління".

Співзасновник Odessa Business Club Дмитро Казавчинський так прокоментував відкриття Дія.Бізнес в Одесі: "Ми хочемо бачити у місті якнайбільше успішних підприємців, а Дія.Бізнес саме той проект, що навчає та супроводжує від бізнес-ідеї і протягом усієї діяльності. Учасники ділового клубу, включно зі мною, вже підтримали ініціативу і надалі планують сприяти розвитку Дія.Бізнес в Одесі".

"Для Visa підтримка підприємців є одним із глобальних пріоритетів, який ми впроваджуємо і в Україні. Переконана, що продовження нашого співробітництва з Міністерством цифрової трансформації України в рамках Меморандуму допоможе бізнесу з сучасними інструментами для реалізації амбітних планів. Ми пишаємося можливістю долучитися до ініціативи створення інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу в різних регіонах України", - зазначила старший віце-президент і директор регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи Віра Платонова.

"Важливою складовою розвитку цифрової економіки є формування ефективноі" екосистеми для бізнесу. Ми високо цінуємо наше партнерство з Міністерством цифровоі" трансформації України і раді підтримати такий важливий для Одеськоі" області проект. Саме завдяки спільним зусиллям, обміну досвідом і найкращим практикам можна досягти спільного успіху і значного прогресу в цифровому світі", - зазначив директор Хуавей Україна Ма Ці.

Нагадаємо, в 2020 році були відкриті центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Підписуйтеся на сторінки центру Дія.Бізнес в Одесі у соціальних мережах:

t.me/diiabusinessodesa

instagram.com/diia.businessodesa

facebook.com/ДіяБізнес-І-Одеса-106319734959184

Читайте также


Новости раздела

Популярные