Логитип newsgood.info

Кендалл Дженнер розповіла про свою залежність від соціальних мереж

14.05.2021 22:34

Кендалл Дженнер дала нове інтерв’ю Vogue Hong Kong, в якому розповіла про свою пристрасть до соцмереж. "Мої стосунки з соціальними мережам...

Кендалл Дженнер розповіла про свою залежність від соціальних мереж - фото

Кендалл Дженнер дала нове інтерв’ю Vogue Hong Kong, в якому розповіла про свою пристрасть до соцмереж.

"Мої стосунки з соціальними мережами зараз викликають деяке звикання, що мені не подобається, і я не пишаюся цим. І я також відчуваю, що це те, що, ймовірно, може торкнутися кожного. Мені не подобається, що я відчуваю необхідність в соціальних мережах. Від цього дійсно нікуди не дітися", - сказала 25-річна зірка реаліті-шоу KUWTK.

Модель також поділилася причинами, чому Інтернет може так поглинути людину: "Це кипить у мене в крові, коли щось дійсно засмучує мене. Думаю, засмучує найбільше, коли хтось пише неправду про мене. Інтернет, я думаю, будується на таких маленьких моментах без будь-якого контексту. Вони не знають, що було до або після, і вони візьмуть це, а потім засудять вас через якусь дрібницю. У мене бувають моменти, коли я відчуваю, що ламаюся, або відчуваю, що більше не можу цього виносити, тому що іноді мені здається, що я ніколи нічого не можу зробити правильно".

Відзначимо, раніше Дженнер розповіла про свою боротьбу з панічними атаками.

Читайте также


Новости раздела

Популярные