Логитип newsgood.info

Skoda роздала співробітникам окуляри доповненої реальності

15.05.2021 08:59

Компанія Skoda роздала деяким співробітникам окуляри доповненої реальності HoloLens, які проектують голограми технічних посібників ...

Skoda роздала співробітникам окуляри доповненої реальності - фото

Компанія Skoda роздала деяким співробітникам окуляри доповненої реальності HoloLens, які проектують голограми технічних посібників і чек-листів. Автовиробник порахував, що цей пристрій спростить процеси обслуговування виробничих ліній і знизить ймовірність помилок.

Система HoloLens складається з окулярів, що відображають голограми, і пристрої камери-проектора. Лінзи забезпечують периферійний огляд, а віртуальні дисплеї в полі зору доповнюють реальне зображення. Для того, щоб вийти з режиму змішаної реальності, досить просто відкинути візор.

Окуляри з технологією доповненої реальності (AR) отримали фахівці відділу центрального Технічного сервісу Skoda. Вони можуть в режимі реального часу отримати доступ до потрібних документів, зв’язатися з колегами з інших відділів, поділитися технічними файлами, а також подивитися керівництва, чек-листи та інструкції безпосередньо під час процесу обслуговування.

Поки Skoda тестує окуляри HoloLens в пілотному режимі, проте перші результати вже є: ймовірність помилок знизилася, а процес роботи помітно прискорився.

Читайте также


Новости раздела

Популярные