Логитип newsgood.info

У Києво-Могилянській бізнес-школі завершилася Стратегічна програма для Міністерства оборони

15.05.2021 13:25

У Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася церемонія завершення Стратегічної програми для Міністерства оборони України і...

У Києво-Могилянській бізнес-школі завершилася Стратегічна програма для Міністерства оборони - фото

У Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася церемонія завершення Стратегічної програми для Міністерства оборони України із підготовки стратегічних лідерів для формування та реалізації оборонної політики, заснованої на євроатлантичних принципах і підходах.

До перебігу етапів цієї стратегічної програми під керівництвом Гелени Саврук, за словами заступника Міністра оборони України Ігоря Старобінського, була прикута увага керівництва Міноборони та наших партнерів держав-членів НАТО, зокрема Канади, яка сприяла в організації та проведенні освітнього заходу. Формат навчання, реалізований у Києво-Могилянській бізнес-школі, є ефективним шляхом підготовки керівників підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

"У програмі було поєднано унікальний навчальний матеріал, досвід практиків урядування від канадських партнерів та стратегічних радників високого рівня. Це в сукупності перетворило програму у дійсно захоплюючий процес, який збагатив особисто кожного слухача. Програма закладає основи формування нового типу лідерства, сутність якого полягає у здатності керівників створювати візії, чітко ідентифікувати місію та очікування, надихати колектив на досягнення нових системних результатів. Керівництво Міністерства оборони України підтримує ідею щодо продовження програми та її розширення", - зазначив Ігор Старобінський.

Під час урочистостей з нагоди завершення Стратегічної програми для Міністерства оборони України виступив аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковник Роберт Фостер, який акцентував увагу присутніх на проектах слухачів Стратегічної програми: політиці урядування у сфері оборони, політиці управління оборонними ресурсами, політиці управління людським капіталом. Усі захищені проекти отримали високу оцінку. За словами полковника Роберта Фостера, імплементація розроблених політик суттєво і якісно прискорить оборонну реформу та наблизить Міністерство оборони України і Збройні Сили України до стандартів Альянсу.

"Групові проекти, які розроблено слухачами Стратегічної програми, за актуальністю є ґрунтовною основою для створення політик та реалізації нового підходу урядування у сфері оборони. За результатами навчання керівного складу підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України створено команду однодумців із різних напрямів формування та реалізації оборонної політики", - наголосив Ігор Старобінський.

На думку заступника Міністра оборони України, підготовка групи фахівців з впровадження оборонних реформ підтвердила, що спільно військові, освітяни, представники держав-партнерів спроможні не лише акумулювати нові тренди і знання, а й передати їх для практичного впровадження у сфері оборони.

Читайте также


Новости раздела

Популярные