Логитип newsgood.info

Foxconn і Fisker побудують завод з виробництва електромобілів в США

15.05.2021 16:57

Американський концерн Fisker Inc. і тайванська Foxconn Technology Group в межах існуючої угоди збудують завод у США. Про це повідомляє Bloomberg ...

Foxconn і Fisker побудують завод з виробництва електромобілів в США - фото

Американський концерн Fisker Inc. і тайванська Foxconn Technology Group в межах існуючої угоди збудують завод у США. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на спільну заяву компаній.

Проєкт під кодовою назвою Project PEAR (Personal Electric Automotive Revolution) передбачає запуск виробництва в Сполучених Штатах до IV кварталу 2023 року. Компанії заявили, що розглядають можливість створення декількох майданчиків по всьому світу для підтримки потенційної глобальної виробничої потужності у 250 000 автомобілів в рік.

Уже цього року партнери планують представити прототип спільно розробленого електромобіля.

Відповідно до угоди між Fisker і Foxconn, компанії спільно будуть інвестувати в Project PEAR. Очікується, що вартість партнерства буде високою. Foxconn заявила, що для виробництва 10 000 автомобілів на місяць в Сполучених Штатах буде потрібно $1 млрд капітальних витрат.

За заявою компаній, електромобілі, які вони будуватимуть, будуть продаватися за ціною нижче $30 000.

Foxconn - другий великий виробник, з яким Fisker оголосила про партнерство з моменту лістингу у 2020 році. У жовтні стартап повідомив, що Magna International Inc. допоможе йому побудувати свою дебютну модель електрокару. Виробництво електричного позашляховика Ocean почнеться наприкінці 2022 року на заводі Magna в Граці, Австрія.

Читайте также


Новости раздела

Популярные