Логитип newsgood.info

Сховок у Леніні

16.05.2021 17:33

20 гривень за книжку хіба це гроші? говорить кум Олег. За 12 тисяч гривень купу...

Сховок у Леніні - фото

20 гривень за книжку хіба це гроші? говорить кум Олег.

За 12 тисяч гривень купує бібліотеку на 600 книжок. Оголошення знайшов в інтернеті.

Бібліотека дісталася від діда, каже продавець Олексій. Він торік помер. Квартиру продаємо, а перевезти книги нема куди. Хотіли сховати в ящики в гараж. Але сусідка-бібліотекарка каже, їм треба повітря. У сирому приміщенні поцвітуть.

Олег ставить у багажник ящики з романами. Там по 10 томів Чарлза Дікенса, Оноре де Бальзака й Олексія Толстого, вісім книжок Конан Дойла, радянські словники й енциклопедії. Усі видання за 19501980 роки. Є твори Шевченка, Франка, Пушкіна, Гоголя, Буніна, Чехова і Достоєвського.

У нашій із батьком адвокатській конторі оформили інтер’єр у скандинавському стилі, розповідає Олег. Але люди приходять і дивуються, чого в офісі порожньо. Думають, що ми або тільки в’їхали, або от-от з’їдемо. Клієнти бояться мати з нами справу. Дизайнер порадив одну зі стін перетворити на стелаж із книгами. Нові купувати дорого. Вибрали класику.

10 томів Леніна братимете? продавець показує червоні обкладинки з силуетом вождя. Дід комуністом не був, але Леніна тримав на верхній полиці. Навіть баби до нього не підпускав.

Давайте, буде на розпал, кум вантажить решту книжок на заднє сидіння.

За два дні запрошує на шашлики. Мангал виставляє серед двору. З гаража виносить один із томів Леніна. Відриває червону обкладинку, а всередині вирізаний сховок. Трубочкою згорнуті 20 тисяч гривень і записка "Внуку Алексею на свадьбу". Наступного ранку кум повертає знахідку.

Дід не дожив до мого весілля місяць. А баба думала, що він пенсію пропиває, Олексій ховає червоний томик Леніна в рюкзак.

Читайте также


Новости раздела

Популярные