Логитип newsgood.info

Аудитори Харківщини за січень - квітень 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 248 млн гривень

17.05.2021 11:23

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня - квітня 2021 року за результатами проведених ревізій встановлен...

Аудитори Харківщини за січень - квітень 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 248 млн гривень - фото

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня - квітня 2021 року за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму понад 328 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 248 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 22 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом впроваджених рекомендацій становить
12 млн гривень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 55 посадових осіб, до дисциплінарної - 4 особи.

Також за допущені порушення бюджетного законодавства аудитори до об’єктів контролю застосували 23 фінансові санкції.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 21 ревізії, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 2 досудових розслідування, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 14 ревізій долучено до відкритих кримінальних проваджень.

Читайте также


Новости раздела

Популярные