Логитип newsgood.info

Мінінфраструктури розпочинає експериментальний проект доступу до ринку річкових перевезень, - Владислав Криклій

17.05.2021 11:25

Урядом схвалена постанова КМУ "Про реалізацію експериментального проекту щодо заходження до річкових портів України суден пі...

Мінінфраструктури розпочинає експериментальний проект доступу до ринку річкових перевезень, - Владислав Криклій - фото

Урядом схвалена постанова КМУ "Про реалізацію експериментального проекту щодо заходження до річкових портів України суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів". Нею запроваджується реалізація вищезазначеного проекту до 31 грудня поточного року з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання для доступу до ринку річкових перевезень. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Розвиток внутрішніх водних шляхів - один із головних пріоритетів Міністерства. Вищезазначеним проектом ми створюємо сприятливі умови для доступу до ринку річкових перевезень для суб’єктів господарювання, зокрема для іноземних невійськових суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів", - зазначив Владислав Криклій.

За його словами, враховуючи нагальні потреби ринку в умовах розвитку водних перевезень, впровадження цього проекту дозволить забезпечити конкурентоспроможність річкових портів у порівнянні з морськими портами, де не передбачено отримання будь-яких дозволів, збільшити обсяг перевалки вантажів і в цілому покращити розвиток річкового транспорту.

Читайте также


Новости раздела

Популярные