Логитип newsgood.info

Дорогу Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка, що на Дніпропетровщині ремонтують вперше за 55 років

17.05.2021 13:01

На Дніпропетровщині приводять до ладу автошлях територіального значення Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка. Дорогу ремонтують вперш...

Дорогу Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка, що на Дніпропетровщині ремонтують вперше за 55 років - фото

На Дніпропетровщині приводять до ладу автошлях територіального значення Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка. Дорогу ремонтують вперше за 55 років. Про це розповів голова облдержадміністрації Валентин Резниченко.

"Якісні магістралі - у пріоритетах держави. В регіоні техніка працює на державних і місцевих автошляхах. Приводять до ладу і дорогу Т-04-20 Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка", - зазначив Валентин Резниченко.

Дорогу Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка побудували ще у 60-х минулого століття. З того часу - жодного ремонту. Нині техніка працює на двох відрізках. Від розв’язки на перетині з трасою М-04 в напрямку Березнуватівки у Кам’янському районі. Та від Святовасилівки до Безбородькового - у Дніпровському. Загальна довжина ділянок - 18,5 км.

"Фрезеруємо старе покриття, яке вже давно зносилося. На деяких ділянках вже почали влаштовувати основу під нове. Зверху покладемо два шари асфальту. Після - нанесемо розмітку й установимо дорожні знаки", - розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Дорога Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка сполучає населені пункти трьох районів: Кам’янського, Дніпровського та Нікопольського. Магістраль Т-04-20 приводять до ладу за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Читайте также


Новости раздела

Популярные