Логитип newsgood.info

Держкомтелерадіо: Сьогодні стартує проект Українське радіо. Крим

17.05.2021 17:12

Сьогодні, 17 травня, Суспільне радіо запускає новий інформаційний проект "Українське радіо. Крим". Він звучатиме на хвилях Українськ...

Держкомтелерадіо: Сьогодні стартує проект Українське радіо. Крим - фото

Сьогодні, 17 травня, Суспільне радіо запускає новий інформаційний проект "Українське радіо. Крим". Він звучатиме на хвилях Українське радіо на півдні України та частині Кримського півострова на частоті 100,7 FM, а також у середньохвильовому діапазоні на частоті 549 АМ.

Проект охопить 100% сільської місцевості та більше 95% міст Криму, а також майже всю територію України у вечірній час. "Українське радіо. Крим" транслюватиметься п’ять разів на тиждень, з понеділка по п’ятницю, з 19:10 до 20:00 за київським часом. Основу мовлення складатимуть декілька програм.

Щопонеділка о 19:10 виходитиме "Нація. Крим" (Millet. Qirim) - програма про вихідців з Криму: їхні життєві історії, культуру і традиції. Програма вироблятиметься херсонською філією Суспільного і звучатиме також у рамках програми регіонального радіомовлення у Херсонській області, яка на сьогодні є другою після Києва за чисельністю переселенців з Кримського півострова.

З вівторка по четвер о 19:10 звучатиме програма "Тема дня", що вироблятиметься спільно з телеканалом UA:КРИМ.

О 19:40 з понеділка по четвер виходитиме вечірня інформаційно-аналітична програма "Крим - Україна" про події в Криму. Програму готуватиме всесвітня служба Українського радіо.

А щоп’ятниці з 19:10 до 20:00 звучатиме перше в історії українського радіомовлення музично-розважальне шоу кримськотатарською мовою KEC GECE SHOW (КЕЧ ГЕДЖЕ ШОУ). Ведучий шоу - відомий кримськотатарський журналіст Муслім Умеров.

KEC GECE SHOW позиціонується як музично-розважальне шоу, в якому, тим не менш, можуть обговорюватися й цілком серйозні теми. Гостями першого випуску, що вийде в ефір уже 21 травня, стануть український кримськотатарський політик і громадський діяч Рефат Чубаров та кримський актор, сценарист та стендап-комік Сулейман Умеров.

"Таким чином ми інтегруємо кримськотатарську тематику в загальноукраїнський інформаційний контекст, - зауважив член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін. - Це надзвичайно важливо і для кримських татар, які проживають сьогодні в різних частинах України, і для самих українців, якщо ми прагнемо будувати демократичне суспільство та захищати наші національні інтереси".

Програма KEC GECE SHOW матиме відеоверсію й транслюватиметься на ютуб-каналі Українське радіо. А всі передачі проекту "Українське радіо. Крим" можна буде слухати також в окремому розділі на сайті Українське радіо.

Нагадаємо, що Українське радіо - найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Читайте также


Новости раздела

Популярные