Логитип newsgood.info

Мінцифри: Внутрішньо переміщені особи можуть подати онлайн-заяву на порталі Дія про намір отримати пільгову іпотеку

17.05.2021 17:42

З 17 травня внутрішньо переміщені особи зможуть подавати онлайн-заяву про намір отримати пільговий іпотечний кредит на порталі Дія. Це...

Мінцифри: Внутрішньо переміщені особи можуть подати онлайн-заяву на порталі Дія про намір отримати пільгову іпотеку - фото

З 17 травня внутрішньо переміщені особи зможуть подавати онлайн-заяву про намір отримати пільговий іпотечний кредит на порталі Дія. Цей проект буде презентовано під час Diia Summit 2.0. Мінцифри розробила технічну частину реалізації послуги.

Мета проекту - доступний кредит на житло переселенцям, які постраждали через російську агресію в Криму та на сході України.

Умови кредиту: гроші видаються на 20 років під 3% річних. Люди зможуть самостійно вибирати, де купувати житло. Заявка про намір подається за 10 хвилин на порталі Дія. Більшість необхідних даних підтягуються автоматично.

Завдяки порталу вдасться зробити процес максимально прозорим та комфортним, а також уникнути корупційних ризиків. Перша хвиля подання заявок на пільговий кредит починається 17 травня та орієнтовно завершиться 16 липня. Переможці будуть обрані за допомогою генератора випадкових чисел.

Проект запроваджується в межах реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво, за рахунок коштів гранту державного банку Уряду Федеративної Республіки Німеччина Кредитна Установа для Відбудови (KfW), а також ПРООН в Україні (UNDP in Ukraine) в межах проекту підтримки цифровізації державних послуг в Україні (DIA Support project) "Цифрові, інклюзивні, доступні".

Реалізація проекту відбувається з Мінреінтеграції, Мінцифри, Мінсоцполітики, Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Більше про цю послугу та ще 10+ нових сервісів можна дізнатися на Diia Summit за посиланням: https://youtu.be/PbKHYVRn0h0

Читайте также


Новости раздела

Популярные