Логитип newsgood.info

Дмитро Кулеба і Ауреліу Чокой обговорили розвиток українсько-молдовських відносин

17.05.2021 19:33

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з в.о. Прем’єр-міністра, Міністром закордонних справ та європейсько...

Дмитро Кулеба і Ауреліу Чокой обговорили розвиток українсько-молдовських відносин - фото

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з в.о. Прем’єр-міністра, Міністром закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокоєм.

Сторони привітали створення сьогодні у Києві Асоційованого Тріо, нового тристороннього формату України, Грузії і Молдови, який покликаний сприяти євроінтеграції трьох держав.

Дмитро Кулеба і Ауреліу Чокой високо оцінили динаміку двостороннього політичного діалогу та підтвердили готовність обидвох сторін розвивати співпрацю в дусі добросусідства.

Міністри домовилися провести найближчим часом двосторонні експертні консультації щодо будівництва мосту в районі населених пунктів Ямпіль-Косеуць та прилеглої до нього інфраструктури, укласти угоду про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію, активізувати торгівлю та економічну співпрацю, зокрема вивчити можливість скасування роумінгової оплати за дзвінки між Україною і Молдовою.

Сторони окремо обговорили підготовку до саміту Кримської платформи 23 серпня цього року в Києві, а також обмінялися думками щодо інших питань двостороннього і міжнародного порядку денного.

Читайте также


Новости раздела

Популярные