Логитип newsgood.info

Міністр оборони України провів зустріч із делегацією Сейму Латвійської Республіки

17.05.2021 21:24

Міністр оборони України Андрій Таран провів зустріч із делегацією Латвійської Республіки на чолі зі Спікером Сейму Латвії пані Інаро...

Міністр оборони України провів зустріч із делегацією Сейму Латвійської Республіки - фото

Міністр оборони України Андрій Таран провів зустріч із делегацією Латвійської Республіки на чолі зі Спікером Сейму Латвії пані Інарою Мурнієце. Він поінформував латвійських представників про безпекову ситуацію на тимчасово окупованих територіях та навколо кордонів нашої держави, а також про можливі варіанти її подальшого розвитку.

"Україна вдячна, що ви є нашим надійним партнером в ООН і ОБСЄ, у співпраці з Європейським Союзом і НАТО. Хотів би відзначити важливість продовження політико-дипломатичної підтримки Латвією європейських та євроатлантичних прагнень України, зокрема, в питанні розблокування проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони", - сказав Міністр оборони України.

Очільниця Сейму Латвійської Республіки запевнила у непохитній підтримці з боку Латвійської Республіки суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень України і підтвердила наміри керівництва Латвії продовжувати підтримувати Україну та сприяти вирішенню конфлікту на сході нашої держави політико-дипломатичним шляхом.

Українська та латвійська сторони обговорили кроки з політичної підтримки України, у тому числі щодо перспектив членства в НАТО та ЄС.

Одним із напрямів протидії провокаціям Російської Федерації Міністр оборони України назвав сильні стратегічні комунікації на підтримку нашої держави, підвищення обізнаності світової спільноти про дії агресора. "Сильне слово" наших друзів й партнерів, на думку Андрій Тарана, може допомогти запобігти ескалації і подальшим агресивним діям Росії.

Міністр оборони України висловив вдячність латвійській стороні за практичну допомогу Збройним Силам України та побажав пані Інарі Мурнієце і всій іноземній делегації подальшої плідної роботи в рамках візиту до України.

Читайте также


Новости раздела

Популярные