Логитип newsgood.info

Дмитро Кулеба: Рішення Парламенту Латвії створити депутатську групу з підтримки Кримської платформи - вияв справжньої дружби

18.05.2021 09:49

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із Спікером Сейму (Парламенту) Латвійської Республіки Інарою Мурнієце, як...

Дмитро Кулеба: Рішення Парламенту Латвії створити депутатську групу з підтримки Кримської платформи - вияв справжньої дружби - фото

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із Спікером Сейму (Парламенту) Латвійської Республіки Інарою Мурнієце, яка перебуває з офіційним візитом в Україні.

Глава української дипломатії подякував Інарі Мурнієце та членам Сейму Латвії за стійку підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, солідарність із нашою державою на тлі агресивних дій Російської Федерації.

Дмитро Кулеба відзначив символізм візиту Спікера латвійського Парламенту до України в дні пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

"Як і сімдесят сім років тому, так і зараз, в умовах російської окупації Кримського півострова, представники кримськотатарського народу знову опинилися під загрозою свого існування. Важливо, аби міжнародна спільнота максимально консолідувала свої зусилля з метою припинення порушень прав людини в тимчасово окупованому Криму та притягнення Росії до відповідальності".

Дмитро Кулеба та Інара Мурнієце окремо обговорили підготовку інавгураційного саміту Кримської платформи 23 серпня в Києві.

Глава МЗС України привітав рішення Парламенту Латвії створити депутатську групу з підтримки Кримської платформи. Він назвав такий крок виявом справжньої дружби Латвії та України, висловивши сподівання на активну участь членів Сейму в роботі парламентського виміру Кримської платформи.

Міністр також високо оцінив намір Інари Мурнієце відвідати 19 травня лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях задля ознайомлення із наслідками російської агресії та кроками, які вживає Україна з метою просування політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Читайте также


Новости раздела

Популярные