Логитип newsgood.info

Київські аудитори протягом січня-квітня забезпечили відшкодування втрат майже на 30 млн грн

18.05.2021 09:50

За січень-квітень 2021 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальни...

Київські аудитори протягом січня-квітня забезпечили відшкодування втрат майже на 30 млн грн - фото

За січень-квітень 2021 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 30 млн грн, в тому числі порушень, що призвели до значних втрат - понад 26 млн гривень.

За результатами проведених заходів, керівниками підприємств, установ, організацій та органів влади прийнято 16 управлінських рішень.

Матеріали 19 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато
6 досудових розслідувань.

У 3 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції (у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами), а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на 4 об’єктах - на загальну суму 15,19 млн гривень.

Органами ДФК ініційовано пред’явлення 2 позовів об’єктами контролю.

Окрім того, за недотримання законодавства 17 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 18 - до адміністративної, 5 - до матеріальної та 2 посадовців звільнено з роботи.

За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму 16 млн гривень.

Читайте также


Новости раздела

Популярные