Логитип newsgood.info

Дмитро Кулеба представив новий чат-бот МЗС України для консульської допомоги громадянам

18.05.2021 11:34

Міністерство закордонних справ України у співпраці з українськими ІТ-спеціалістами створило чат-бот платформу для цілодобово...

Дмитро Кулеба представив новий чат-бот МЗС України для консульської допомоги громадянам - фото

Міністерство закордонних справ України у співпраці з українськими ІТ-спеціалістами створило чат-бот платформу для цілодобової консультативної підтримки громадян. Про це у вівторок, 18 березня, повідомив на брифінгу Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністр представив бета-версію нового цифрового продукту МЗС, завдяки якому сотні тисяч громадян вже можуть цілодобово та з будь-якої точки світу всього у кілька кліків отримати необхідну інформацію з консульських питань.

"Масштабна цифровізація у МЗС входить до моїх пріоритетів на посаді Міністра закордонних справ. Ми вже досягли відчутного прогресу у перетворенні МЗС на сучасне, цифрове відомство, яке працює в інтересах громадян, держави та бізнесу. І сьогодні презентуємо новий цифровий продукт: чат-бот МЗС України", - зазначив він.

Дмитро Кулеба розповів, що бета-версія чат-боту вже доступна у месенджері Telegram: @Mfa_support_bot, і планується його розміщення і на інших платформах. Новий цифровий інструмент наразі передусім розрахований для допомоги громадянам України, які мешкають чи подорожують за кордоном. У ньому, серед іншого, можна знайти:

 • як знайти консульство і попасти на прийом

 • як оформити паспорт, посвідчення особи на повернення в Україну

 • як стати на консульський облік

 • як вчинити нотаріальні дії та засвідчити документи

 • як проголосувати на виборах за межами України

 • що робити у разі надзвичайних ситуацій

 • низка інших консульських питань. "Новий чат-бот спрощує життя громадянам, які відтепер можуть з легкістю дізнатися необхідну інформацію просто в месенджері. І це загалом наша філософія роботи на консульському напрямі: спрощувати життя нашим громадянам і захищати їх, якщо вони потрапляють в біду", - зауважив Міністр.

  Він нагадав, що новий чат-бот МЗС України розроблений в партнерстві із компанією We_Challenge під час сімнадцятого ІТ-чемпіонату DEV Challenge на безоплатній основі: "Ми не витратили жодної копійки бюджетних грошей на цей проект". Дмитро Кулеба висловив особливу вдячність українським IT-спеціалістам, які взяли участь у розробці цього цифрового інструменту.

  Пропозиції та зауваження щодо роботи чат-боту можна надсилати на електронну адресу: support_bot@mfa.gov.ua.

  **Довідково

  ІТ-чемпіонат DEV Challenge - щорічне змагання ІТ-спеціалістів, організоване компанією з втілення інновацій We_Challenge. За шість років проведення змагань участь у них взяли 18 тис. ІТ-шників.

Читайте также


Новости раздела

Популярные