Логитип newsgood.info

Уряд затвердив Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища до 2025 року

18.05.2021 11:36

Покращити стан довкілля, якість життя і здоров’я українців, забезпечити екологічну безпеку, - усе це можливо досягти, втіливши заход...

Уряд затвердив Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища до 2025 року - фото

Покращити стан довкілля, якість життя і здоров’я українців, забезпечити екологічну безпеку, - усе це можливо досягти, втіливши заходи Національного плану дій у найближчі 5 років.

План дій розроблений з метою реалізації Стратегії державної екологічної політики України на період до 2030 року: https://bit.ly/3hykJu9.

"Ухвалення Національного плану дій - стратегічний крок до впровадження європейських екологічних норм і стандартів, доброго стану довкілля та зменшення рівня забруднення повітря, води, землі. Команда Міндовкілля вже працює над його реалізацією. Важливо, що документ визначає механізми управління територіями Смарагдової мережі Європи на державному рівні, та передбачає утворення органу влади з питань управління відходами", - прокоментував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Цілі Нацплану:

  • Сформувати в суспільстві екологічні цінності і засади сталого споживання та виробництва.
  • Забезпечити сталий розвиток природно-ресурсного потенціалу України.
  • Інтегрувати екологічну політику в усі сфери соціально-економічного розвитку України.
  • Знизити екологічні ризики для мінімізації їх впливу на екосистеми та здоров’я українців.
  • Удосконалити та розвинути державну систему природоохоронного управління. Детальніше з Нацпланом можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3tQ5cIM.

Читайте также


Новости раздела

Популярные