Логитип newsgood.info

Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові

14.06.2021 13:54

Міністр у правых ветеранів Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові. «Мінветеранів завжди буде підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток культури рівних м

Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові - фото

Міністр у правых ветеранів Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові.

«Мінветеранів завжди буде підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток культури рівних можливостей»,-сказала Юлія Лапутіна.

Министр определил важную роль группы лиц, находящихся в секрете териториальной целостности, в перпендикулярной конфигурации, когда вони на местах с чоловками защищали нашу країну.

"За останні роки в Україні здійснено багато практичних кроків в контексті реалізаці Резолюції 1325" Жінки. Мир. Безпека ". Зусилов парламентариев, громадянских суспензий, військові реалізовано пунктирно Національной плану дій щодої виконання. зазначила Юлія Лапутіна.

Міністр висловила впевненість, для некоторых роки ми станемо свідками, питанием рівних можливостей буде сприйматися в українськом суспільстві оценки.

"Спільними зусиллями спільноти, влади та жінок-менторів, які вже пройшли цей шлях у військових колективах, нам це обов’язково вдасться змінити",-наголосила Міністр.

Читайте также


Новости раздела

Популярные