Логитип newsgood.info

Олександр Банчук: Відносини громадян з державою будуть основані на європейських стандартов

14.06.2021 15:02

На почтовом заседании профильного парламентаський комітет завершил роботу над урядовым законопроектом № 3475 "Про адміністративну конституцию" другому читання и рекомендовал його до ухвалення в цілом

Олександр Банчук: Відносини громадян з державою будуть основані на європейських стандартов - фото

На почтовом заседании профильного парламентаський комітет завершил роботу над урядовым законопроектом № 3475 "Про адміністративну конституцию" другому читання и рекомендовал його до ухвалення в цілому. Його прийняття стане справочным кроком в области реалізації верховенства права и тихих принципов, які впроваджує Мін’юст-рівності перед законом, визначеності та безсторонності. Про це зазначив заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук під час прес-конференції на тему "Чому необхідно невідкладно ухвалити Закон № 3475" Про адміністративнуну округ "?"

"Закон покликаний сохраняет спрощенные, чистые правила для всех видов, которые поддерживают права громкоговорителей и бизнеса, позволяют управлять производством, управлять производством, управлять производством наследования. , и с иностранным-повышением державы. якого органу владелец особа знатока, які конкретно права и обов’язки вона має-усі вони будуть уніфіковані для всех життвих ситуацій ",-розповів Олександр Банчук.

За його словами, українці вперше отримають можливість взаємодіяти з державою на партнерських засадах. Вони зможуть брати участь у прийнятті рішень, що впливаю на їхні права. Отримають право бути вислуханими у разі незгоди з рішенням. Також можна буде ознайомитись с матеріалами справи, почути аргументи та чітко зрозуміти оскарження, насамперед досудового.

Кроме того, за информацию заступника Міністра юстиції, у законопроектов врахована значительная часть новел в сфері цифровойзації. Так, наприклад, передбачена можливість автоматического обміну інформацією, автоматичного прийняття рішення тощо.

Якщо відповідний Закон буде ухвалений-Уряд і Парламент матимуть ще 12 місяців, чтобы забезпечить узгодженість нормативно-правовых актов и привести их відповідність до нового Закона. За цей час необхідно буде провести руководство по службовців, які працюватимуть с этим законом, ухвалити необхідні закони и підзаконні акти, за потреби-провести реорганізаційні зміни в органах влади. "Усе це-серйозна трансформація, необхідна для забезпечення сучасної, прозорої, ефективної и сервісної системи державного управления в Украине.

Читайте также


Новости раздела

Популярные