Логитип newsgood.info

Мінфін: До 15 липня Верховна Рада має розглянути Бюджетну декларацію 2022-2024

14.06.2021 15:50

31 мая Кабинетом Министров Украины вперёд було схвалено деклараций на 2022-2024 годы, а вже 2 июня документ разом с финансово-экономическими документами обґрунтуанням переданных на розгляд до Верховн

Мінфін: До 15 липня Верховна Рада має розглянути Бюджетну декларацію 2022-2024 - фото

31 мая Кабинетом Министерства Украины вперше було схвалено Бюджетну декларацию на 2022-2024 годы був переданий на розгляд до Верховної Ради.

Процес розглядности Бюджетної деклараций в Верховном Раде здійсню зться с проверкой поданого Кабинета Министра Украины по текущему статусу законопроекта, проходящего через попередний бюджетный период.

До моментау розгляду, який має відбутися не пізніше 15 липня поточного року, народні депутати подають свої пропозиції. Після чого профессионального комитета и пода на розгляд Верховній Раді відповідний проект постанови щодо Бюджетної декларації.

Бюджетна декларація на 2022-2024 годы-це бачення Урядом бюджетної політики на середньострокову перспективу. Документ визначен основні бюджетні показники, цілі державної політики в ідповідній сфері с показателями их исследований и ою основою для складирования проекта Державного бюджета на 2022 рік.

У Бюджетній деклараций передбачений фіскальний простір, який розподілятиметься в рамках державного бюджета на пріоритетні напрями.

Середина пріоритетів бюджетної політики, визначених Бюджетною декларацією, є:

 • посиление обороноздатности и безпеки держави;

 • розвиток агропромислового комплексу;

 • формування чистого та безпечного довкілля;

 • розвиток адміністративних послуг та их цифроваязація;

 • посиление энергонезалежности;

 • створення ефективної та досконалої системи здійснення соціальної підтримки и пенсійного забезпечення населення;

 • забезпечення якісної, сучасної, доступної й эксклюзивної освіти;

 • забезпеченение якісного рівня медицина;

 • Проверка прозоростей в управленческих державных финансах. У схваленій Урядом Бюджетній декларації надано пропозиції щодо змін до Податкового кодекса України, що стануть ресурссною базою для увеличения дохода в держбюджету в середньостроковий период

  _Детальніше-за на сайтеі Мінфіну.

Читайте также


Новости раздела

Популярные