Логитип newsgood.info

Фонд направив 400 млн грн фіндопомоги на лікарняні и декретні виплати

25.06.2021 16:53

Фонд соціального страхования України направит 400 мільйонов гривень финансовых допомогов из государственного бюджета на виплату по тимчасовій працездатності, по вагітності и пологах и на поховании за

Фонд направив 400 млн грн фіндопомоги на лікарняні и декретні виплати - фото

Фонд соціального страхования України направит 400 мільйонов гривень финансовых допомогов из государственного бюджета на виплату по тимчасовій працездатності, по вагітності и пологах и на поховании за 80 тисяч осіб.

Зазначені кошти було отримано Фондом відповідно до постановления Кабинета Министров Украины от 02.06.2021 № 578.

Загалом сьогоднего на чистое материальное заболевание Фондом направлено 620,6 миллионов гривень, из яких 400 отримано из державного бюджета.

Профінансовано заяви-розрахунки, прийняті від роботодавців с 05 по 13 мая (23%) включно.

Суми профінансованих Фондом допомог надійдуть на рахунки страхувальників (роботодавців) упродовж декількох днів, залежно від тривалості банківських операцій.

Зазначимо, усі виплати за листками непрацездатності здійснюються ФССУ у повному обсязі. Водночас у зв’язку із додатковим навантаженням, яке Фонд отримав через пандемію, наявні затримки в строках фінансування.

Слідкувати для станом перерахування коштів на рахунки роботодавців працівники можуть онлайн в телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегом # фінансування_страхувальників. У щоденній звітності в розрізі регіонів оновлюється информация о профінансованої дати, в яку подано заяву-розрахунок.

Читайте также


Новости раздела

Популярные