Логитип newsgood.info

Международная конференція SEAFARERS DAYS ODESSA 2021: пріоритети Мінінфраструктура

25.06.2021 16:52

Міністрінфраструктура Олександр Кубраков виступив на конференції, присвяченій Міжнародному дню моряка. Конференція на тему "Справедливость майбутнє для моряків" состоялась в Одесі с 22 по 24 июня. Мі

Международная конференція SEAFARERS DAYS ODESSA 2021: пріоритети Мінінфраструктура - фото

Міністрінфраструктура Олександр Кубраков виступив на конференції, присвяченій Міжнародному дню моряка. Конференція на тему "Справедливость майбутнє для моряків" состоялась в Одесі с 22 по 24 июня.

Міністр окреслив ключові напрями роботи для покращения умов роботи моряків.

  • Покращення галузевого законодавства, в фокусі-ратифікація Україною Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року про працю в морскому судноплавстві. Наразі відповідний законопроект корегується відповідно до пропозицій, надійшли від профспілок, и вже наступного тижня він буде оприлюдений.

  • Расшифровка логики для морей и защита прав на репатриацию в умениях пациентов с COVID-19. Кожен моряк має бути замечаний, що він гарантом от возможности повернутися на Батьківщину.

  • Забезпечення видачі посвідчень особи моряка с безконтактным електронним носієм. Також сприяння ратификации Україною Конвенції 2003 года про посвідчення особи моряка.

  • Налагодження процесу сертифікації моряка. При выборе подходящего интерфейса комфортного просмотра для мореплавания и интеграции его с другим порталом державных послов Дія. Наразі Мінінфраструктури працює над этим разом із Мінцифри та проект ТАПАС.

  • Заполнение эксперимента по системе оценки экипажа (CES-тест). З огляду на те, що поки що тест неможливо скласти українською мовою, система тестування буде альтернативною. У моряка буде можливість обирати спосіб проходження іспиту. Уже с 24 червня моряки, які проходять тестування, можуть бачити допущені ими помилки. К кінця цього місяця на офіційном сайтеі Морської адміністрації будуть опубліковані варианты відповідей на питання тестування. А також по закинченні тестування моряки будуть отримуватировать результаты своих відповідей.

    У міжнародній конференції МОРЯКОВ ДНЕЙ ОДЕССА 2021 взяли участь представники Міжнародної морської організації, Міжнародної організації праці, Міжнародної організації з міграції, Міжнародної федерації транспортників, морская Антикоррупционная сеть, а також народні депутати України, посадові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Організатори захода-Профспілка робітников морского транспорту України спільно з Громадською спілкою "Центр розвитку морского транспорту України", за підтримки Міжнародної організації праці в Україні.

Читайте также


Новости раздела

Популярные