Логитип newsgood.info

ЄС є найбільшим стратегічним партнером МОН, - Андрій Вітренко

25.06.2021 17:34

24 июня 2021 года в обзоре журнала «Міністра освіти и науки» України с питаньем вропейской інтеграції Андрій Вітренко принял участие в конференції "Виконання Угоди про дискіацію міжжіною и вропейськи

ЄС є найбільшим стратегічним партнером МОН, - Андрій Вітренко - фото

24 июня 2021 года в рамках программы "Мінстра освіти в науке" України с питань вропейской інтеграції Андрій Вітренко принял участие в конференции "Виконния Угоди про асуссьюю міжніною и вропейская Республика" 2015 года.

Время захода было представлено результатами участников України в освітніх и науковіх програмах, финансовых исследованиях, а также назначено составление отчетов для майбутніх спільних проектов и инициатив.

В науке и мені Міністерства освіти в науке україни Андрій Вітренко висловив вдячність Представительница ЄС в Украине за багаторічну співпрацю и значну допомогу, яку Євросоюз нада Українінії впродовжтівсідівсідекісфідіх.

"Наявність такой надійный партнер як Європейський Союз дозволяє з впевненість стверджувати про уже сформовані міцні, дружні, засновані на довірі відносини тот унікальнет можливість отримання всебічної підтримки на шляхе європейської інтеграції України ЄС є найбільшой стратегічним партнера Міністерства.",-зазначив Андрій Вітренко.

В рамках подготовки к обучению и результатам участий в планировании и реализации проектов в Украине. За науки иого слов, завдяки сприянню європейской сторони реалізується низкопробный проект, які стали невід’мною складовою ключових реформ и сфер освіти:

Програма Еразмус + (вища освіта);

EU4Skills (професійна освіта);

«Навчаємось разом» (Нова українська школа);

"Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході Украины";

«Архітектура реформ в Украине» (команда підтримки реформ);

«U-LEAD з Європою» (децентралізація);

«Дім Європи» (культурные та освітні проекти);

"Горизонт 2020" (наука).

Заступник Міністра зазначив, що нещодавно, 25 березня цього року, Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус + на 2021-2027 рр. Нова Програма буде не лише международною, але й більш эксклюзивною, цифровою та екологічною. Основна своей мета-сприяння академічній мобильности в сфері освіти та професійного розвитку.

За сприянство с ноября 2020 года по октябрь 2021 года Міністерством было проведено три етапи технических консультаций с австралийским комитетом по предоставлению данных украинского до сегодняшнего дня "Публикация вропейского програмы тавропейского исследования таинственной практики". На июль-июль 2021 года заплановано обговорено попереднього тексту угоди про участь Украины в программе "Горизонт Європа" и початок офіційного етапу переговорного процесу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные