Логитип newsgood.info

Гороскоп на 18 грудня 2021 года за картами Таро: все знаки зодіаку

17.12.2021 10:47

Гороскоп на суботу, 18 декабря 2021 года, для всех символів для всех символів зодіаку. ОВЕН - Верховна жрицяВерховна жриця - карта, для которой выособлю ваші незвідані сили, якими ви практично не

Гороскоп на 18 грудня 2021 года за картами Таро: все знаки зодіаку - фото

Гороскоп на суботу, 18 декабря 2021 года, для всех символів для всех символів зодіаку.

ОВЕН-Верховна жриця Верховна жриця-карта, чтобы уособлюить ваши незвідані сили, якими ви практично не користуєтеся. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарую часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть. Інтуїція підкаже якийсь дорогий піти, щоб отримати від долі те, для вам призначено. ТЕЛЕЦЬ-Правосуддя Гороскоп на суботу для Тельцов підготував їм мапу Правосуддя. Представители этого знака Зодіаку чекають важного аналізу власних дій, адже саме сьогодні важно визначити, чого ви очікуєте від свого життя, а також вам потрібно от других людей. Можливо, ви вимагаєте від сторонніх дуже багато чого, чого вони не зобов’язані вам надавати. При цьому самі выделяется лише частину обіцяного. БЛИЗНЮКИ-Сонце Карта Сонця виражає любов до життя, оточуючих и впевненість у майбутньому. Близнюки, вам пощастило-на вас чека или нове кохання, яке обіцяє стати тим диним и на все життя, или важлива новина від вашейої половинки. Крім цього, представників цього знака гороскопа на новогодние пораду і перспективы у діловій сфері: напевно ви отримате якусь привабливу пропозицію, від якої просто не в змозі відмовитись.

РАК-Паж мечів Карта Паж мечів символізує потяг до всього нового та незвіданого. Можливо, быстро и быстро получать информацию, яка пролл світло на все, що відбуваться раніше, що так дивувало. Ваша допитливість зросте в рази, протеьте обережні, інаке можете бути славним пліткарем і "пустословом". Водночас, Таро вказу на небезпеку критики на адресу Раків. ЛЕВ-Четвірка кубків Четвірка кубков обіцяє вам незадоволеність цього дня. Складатиметься враження, що чогось важливого не вистачає. Гороскоп на завтра пророкує Левам нападения самокопання та самоаналізу. Про це говорить карта, що означає "пересичення", "перебір". Ви настільки наситилися різними подарунками долі, що тепер жодна розвага вам не на радість. ДІВА-Трійка жезлів Трійка жезлів об’єднує у собі два початку-по-перше, це людина, яка пройшла довгий і важкий шлях и досягла, нарешти, вершини, і, по-друге, це, кому с висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Діви нині досягли вершини саморозвитку. Це не означа, що час зупиниться назавжди, але перепочити-важливо. ТЕРЕЗИ-Король жезлів Королі Таро завжди символізують вольові рішення, прийняти які буває дуже нелегко. Здавалося б, ви добре знате, чого хочете, але при цьому постійно выявляет сумніви щодо тієї чи иншої ситуації. В ризикуєте припуститися кардинально помилки, яка може вплинути на майбутнє, карти радять вам не гидувати допомогою інших. Ви, як справній король, не маєте наміру ні з ким обговорювати свої плани, але це даремно. СКОРПІОН-Трійка мечів Трійка Меч-знак того, чтобы вам доведеться, чтобы проверить это знание правильным шляхом для реалізації накопиченої раніше сили. Скорпіони-другой амбітний знак Зодіаку, якому як повітря необхідні похвала, визнання та захоплення оточуючих. Карта також символізує пристрасть, але пристрасть цілеспрямовану, а не стихійну, ту, яку ви повністю контролюєте та використовуєте для свого ж блага.

СТРІЛЕЦЬ-Дев’ятка кубків Карта Дев’ятка кубків познача период, коли людина отідчуває непідробну радість от усього, що відбувається довкола. Нестримні веселощі-девіз вашаої суботи, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. Навіть робота приноситиме задоволення, адже всі поставлені завдання будуть без праці і будь-яких перешкод вдаватися. Однако, при цьому, ризик злякати свій успіх, який тільки-но приєднався на ваш бік. КОЗЕРІГ-Жінка жезлів Эта карта показывает те, которые используются в данной ситуации, актуально для вас, как правила претензий на лідерство, адже на кону гордість и честолюбство. Вам необхідно якось проявить себе і довести всім довкола-в хорошем багато на що. Эта карта завжди випадає людям, які чуйно відгукуються на амбіції, прагнення незалежності и самостійності. Також гороскоп на сегодні пророкує Козерогам впевнені кроки до самореалізації та особистісного зростання.

ВОДОЛІЙ-Місяць Місяць-карта, що означа протилежні емоції: страх и відчуття цілковитої удачи. При этом, в суботу вони будьте так же эффективно, как и собою: это можно сделать, чтобы удалить все плани, или почитать майбутнього допоможе подать вам страх перед новим, чтобы уменьшить рухатися для перемоги. РИБИ-Закохані Карта Закохані має кілька смислових сил: перше, зрозуміло, пов’язане зі світлим та щирим почуттям, яке раптово прокинулося всередині вас та наповнює життєвою силою. Друге означає важливість майбутнього вибору. Це може бути балансировать между двумя людьми, разнообразить напряму діяльності, или визначення шляху особистісної еволюції.

Читайте также


Новости раздела

Популярные