Логитип newsgood.info

У 69-річної жінки псевдобанкір виманив 230 тисяч гривень

17.12.2021 10:47

В результате четверо мешканців Хмельницкого попередньої добились превратились в поліції из заявами про скоєні відносно них шахрайства. Найбільшу суму через аферистів втратила 69-річна хмельничанка. З

У 69-річної жінки псевдобанкір виманив 230 тисяч гривень - фото

В результате четверо мешканців Хмельницкого попередньої добились превратились в поліції из заявами про скоєні відносно них шахрайства. Найбільшу суму через аферистів втратила 69-річна хмельничанка.

За інформацією Хмельницького РУП, до жінки зателефонував незнайомець і представився працівником служби безпеки банку. Під приводом захисту рахунку дізнався персональные дані и код доступа, для допомого чого заволодів сумою 230 тисяч гривень.

Ще однією жертвою псевдобанкіра стала 52-річна місцева жителька. За тією жою схем її ошукали на 17 тисяч гривень. А 20-річна хмельничанка перерахувала шахраям 4 500 гривень за купівлю головного убору, але товары так и не отримала. Таку ж суму втратила й 28-летний житель облачного центру, когда повідомила "покупцев", сделав банківські реквізити своих карт.

"За всіма цими фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодекса Украины. Тривають слідчі дії",-зауважили в поліції.

Читайте также


Новости раздела

Популярные