Логитип newsgood.info

Батьки новонароджених тепер можуть отримати грошову компенсацию за пакунок малюка у єМалятко

17.12.2021 12:17

У єМалятко доступна нова послуга - оформление грошової компенсации за "пакунок малюка". Послуга значення грошово компенсації "пакунок малюка" запроваджена завдяки спільним зусиллям Міністерства цифро

Батьки новонароджених тепер можуть отримати грошову компенсацию за пакунок малюка у єМалятко - фото

У єМалятко доступна нова послуга-оформление грошової компенсации за "пакунок малюка".

Послугация при значении грошово компенсації "пакунок малюка" запроваджена завдяки спільним зусиллям Міністерства цифровой трансформації, Міністерства соціції політики, Національної сервісії служби для сприянной программы обработки EGAP.

Компенсацію можуть оформить тільки ті батьки, які не отримали "пакунок малюка" у пологовому будинку или управлінні соцзахисту населення за місцем проживання.

Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку онлайн особисто одному із батьків за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. А також відкрити спеціальний рахунок "Пакунок малюка" у любого-я відділенні ПриватБанку. Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок.

Размер компенсации становить 6 300 грн у разі подання заяви у грудні 2021 року.

Кошти можна використати на придбання дитячих товаров офлайн или в интернет-магазинах, список яких розміщений на сайтаі Міністерства соціальної політики.

Нагадаємо, єМалятко-це 10 послуг за однією заявою, потрібних для немовляти. Основною та обов’язковою послугою є оформление свідоцтва про народження, яке доставить кур’єр за зручною адресою. Додатково можна отриматировать идентификационный код для детей, задекларировать місцеїї проживання, виплату допомоги для людейженні тощо. Отправка посылки за однотипную заявку на предоставление необязательной публикации 11, установка 37 документов, витрати 30 лет на эту информацию и оформление.

За майже два роки існування сервісу єМалятко вже понад 222 тисячі українців подали заявки. 89% батьків реєструють народное питание саме через єМалятко. Тепер не требуется стоять в чергах и відвідувати державыустанови, адже подати заяву можна онлайн одразу після народження малюка.

Читайте также


Новости раздела

Популярные