Логитип newsgood.info

Соціальна підтримка залишається одним из головных пріоритетів Кабінету Міністрів, - Денис Шмигаль

17.12.2021 12:35

Уряд цьогоріч підвищував виплати різним категорий пенсіонеров 10 разів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час "Години запитань до Уряду" в Верховній Раді 17 грудня. "У березні проведе

Соціальна підтримка залишається одним из головных пріоритетів Кабінету Міністрів, - Денис Шмигаль - фото

Уряд цьогоріч підвищував виплати різним категорий пенсіонеров 10 разів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час "Години запитань до Уряду" в Верховній Раді 17 грудня.

"У березні проведено выявление пенсий на майже 8 мільйонів пенсіонерів. Разом із парламентарями мізвалили законопроект, який остаточно зафіксує індексацію для абсолютно всех пенсіонеров в березнів",--стр-мінінінір.

Денис Шмигаль додаватель, который был выбран виплат працюючим пенсіонерам, а в липне вперше підвищено новопризначены пенсии, які с 2019 года не перераховувалися.

"Так само в липні збільшено виплати на 2000 грн для військових пенсіонеров. С 2018 года фактично пенсії військовим пенсіонерам были заморожены. очільник Уряду.

Як зауважив Прем’єр-міністр, у липні цього року, а потімі в грудні була підвищена мінімальна пенсія. Також відбулося збільшення надбавок до пенсій за понаднормовий страховий стаж.

Читайте также


Новости раздела

Популярные