Логитип newsgood.info

Марина Лазебна приняла участие в відкритті соціальних закладів, побудованих в рамках програми Президента України Велике будівництво

17.12.2021 14:25

Министр соц.политики Марина Лазебна в период робочої поїздки до Винницкой области приняла участие в відкритті соціальних залах, одобренных в рамках программы Президента Украины "Великое будівництво",

Марина Лазебна приняла участие в відкритті соціальних закладів, побудованих в рамках програми Президента України Велике будівництво - фото

Міністр международной політики Марина Лазебна під час робочої поїздки до Вінницкой областной области приняла участь відкритті соціальній політив, збудованих в програмах України "Велике будівництво", в трупе татарско-республиканской республики.

Малий груповий будинок-це закладывающего соціального захвата, для значений для тривалого (стаціонарного) проживання дітей-сиріт, дітей, познавательных батьківського піклування, в першивом черчении дітей до умалчивания, самозаведения и анализа життя, організації передаїм необхідних комплексов, зокрема у громаді, сприяння поверненню дітей в біологічну сім’ю или владелец в сімейні форми виховання.

У этих будинках надаються послужения відповідно до потребляющих територных громад на замке, установив и закладки с подибними функциями, чтобы забезпечить максимальную доступность дітей к послуг в громаді.

Діти-сироти, діти, батькивського піклування за обмеженою життдіяльністю, в том числе численно, зараховуються до малого группового будинку першочергово, за виняткомитетом, які потребїною палаты.

Одночасно у малому груповому будинку можуть проживати до 10 осіб. За проявление в малом груповому будинку чотирьох и більше дітей с обмеженным життдіяльністю, в том числе дітей зінвалідністю, количество вихованців не може бути більше 8 осіб.

С метою перестройки родных структур до малого групового будинку можно владеть дочерними предприятиями до девяти лет, которые принадлежат к старшим братам этих сестер, и таковые семьи, которые переписываются у новых братьев сестер.

Читайте также


Новости раздела

Популярные