Логитип newsgood.info

Американець зібрав криптоферму на 7 тисяч відеокарт: виглядає шалено

17.12.2021 15:00

Джексон Девідсон, який проживающий в США, захопившийся майнингом криптовалюты, мабуть, найбилльшу аматорську ферму для видобутку Ethereum. На своїй сторінці в Twitter вінав, як виглядає її показина. В

Американець зібрав криптоферму на 7 тисяч відеокарт: виглядає шалено - фото

Джексон Девідсон, який проживающий в США, захопившийся майнингом криптовалюты, мабуть, найбилльшу аматорську ферму для видобутку Ethereum. На своїй сторінці в Twitter вінав, як виглядає її показина.

В опубликованном відеоролику можна побачить ли более частину його "колекції" відеокарт. В приміщенні дуже шумно и має бути спекотно, автор, судячи с усього, організував непогану систему охолодження: на стелі видно велику кількість вентиляційних отворів.

Вот загляните внутрь 1/4 здания моей майнинг-фермы. Практически все 3070-е годы в этом здании. В моем новом здании будут все карты 170hx. Надеюсь, что EOY закончит его. #ETH #RVN # Майнинг pic.twitter.com/ZSgYBgCwKL

-Джаксон Дэвидсон (@jaxson_davidson) 15 декабря 2021 г.

У своїй публікації Девідсон пише,. В приміщенні розташовані переважно моделі 3070. В новій будівлі, яку він, судячи с усього, разі організовує, будуть зібрані майнінг-прискорювачі Nvidia CMP 170HX. Это специальные средства, предназначенные для видобутку криптовалют. Кошту така 4300 доларів и пропону высокую высокую потужність.

-Майнер загалом придбав близько семи тисяч відеокарт. -В основе GeForce GTX 3070. -Крім того, йому знадобилося йінше обладнання, як от вінчестери, блоки живлення, комп’ютер, оперативна пам’ять та інше.

Раніше він закуповал відеокарти поштучно в магазинах и интернет-барахолках, але тепер домовився про постачання безпосередньо с виробниками. Скільки він витратив и скільки заробля, не повідомля, оценив в мережі вже порахували, чтобы закупіві обладнання обійшлася йому приблизно в 7 мільівівьів долів, а витрати на електроенергію скілки на чистітівій скільківся на чистіцівій скілкі80, мінічівідітівсья мітічівся 80 тисячічівся, мізічівся 80

С обслуживанием витрат на оренду приміщення, охолодження, освежение, обслуживание и замораживание идут с ладу відеокарт таке підпримство вийде, плюс приблизительно через рік після запуска.

Читайте также


Новости раздела

Популярные