Логитип newsgood.info

МОН: Затверджено Порядок організації эксклюзивного наставления и закладки фахової передвищої освіти

17.12.2021 15:03

15 грудня 2021 года затверджено Порядок організації эксклюзивного навесного оборудования в закладах фахової передвищої освіти. "Відтепер в Україні можливість організації инклюзивного навнічнія доступ

МОН: Затверджено Порядок організації эксклюзивного наставления и закладки фахової передвищої освіти - фото

15 грудня 2021 года затверджено Порядок організації інкклюзивного финляндии переднего заклада.

"Программа в Украине может представлять собой органайзеры, доступные на всех уровнях освидетельствования. В прогнозе трудно дозировать особые материалы в протоколе 2021, чтобы опубликовать такие материалы, редактировать материалы для использования в кардинальных материалах. більшості дітей. Були змінені й підходи до організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Крім того, прийнято нові положення про спеціальні заклади освіти, які не лише надають можливість осучаснити підходи, але й забезпечують взаємодію між спеціальними закладами та тими, що мають Эксклюзивные приложения для групп. кожній дитині ",-повідомив Міністр освіти и науки Сергій Шкарлет .

Порядок визнача організаційні засади эксклюзивное наставление осіб с особливими освітніми потребами за очною, заочною та дуальною формою здобуття освіти.

Документом передбачено:

  • організаційні засади вступление и создание осіб с особым освітніми потребами и створення интегрированного середовища;

  • можливості для установки в доступных форматах;

  • вимоги адаптації територій, будівель, споруд і приміщень гуртожитків для осіб сінвалідністю та маломобильная группа населення;

  • права на специальный специализированный навесной надзор и рассмотрение;

  • створення навчально-реабілітаційних підрозділів или командного психолого-педагогического супроводу;

  • можливості для забезопасности на території закладных фахової передвищої освіти соціальних послуг, закрытого супроводу під час інклюзивного навеса, фізичного супроводу осіб с інвалідністью и навчання жестовою моовою. Інклюзивне навчання на інших рівнях освіти здійснюється за порядками:

Читайте также


Новости раздела

Популярные