Логитип newsgood.info

Юлія Лапутіна закликала депутат Одесской области до плідної співпраці с пріоритетних ветеранських напрямів

17.12.2021 15:04

Ежегодно, 17 декабря, после часа робочей поїздки в Одеси Министр у правого ветеранов Украины Юлия Лапутина приняла участь в пленарном засіданні дев’ятої сесии Одесскої обласной ради. На початку засід

Юлія Лапутіна закликала депутат Одесской области до плідної співпраці с пріоритетних ветеранських напрямів - фото

Ежегодно, 17 декабря, после часа робочей поїздки в Одеси Министр у правого ветеранов Украины Юлия Лапутина приняла участь в пленарном засіданні дев’ятої сесии Одесскої обласной ради.

На почтовую засадку представителей національной скаутской організації "" принесли до зали благодатний Вифлемський вогонь, як символ добра, для завжди перемага и має допомогти разом діяти на благо України.

Очільник Мінветеранів разработал тему ветеранской политики и поінформувала депутатов Одесской области по основам пріоритетні напрямки діяльности відомства. Зокрема, для питань соціального захвата ветеранов и членов их родин, забезпечення житлом, программируемой и психологической реабілітації, профорієнтації.

Юлія Лапутіна наголосила, ветеранська спільнота є потужною силою, яка водночас потребу уваги и підтримки зі сторони центральної та місцевої влади, особливо у питанні забезпечення житлом. Міністр зазначила, за три роки існування Мінветеранів у черзі захисников, які потребую поліпшення житлових умов, налічується 4 тисячі осіб.

"Завещания плідній співпраці Президента Украины, Премьер-міністра, Мінветранів, профільного комитета Верховной Рады, в том же регионе субвенція на житло для Украины, івії захівівів были выделены на 282 миллиона гривен". цьому році ще 170 сімей отримають владелец житло,-розповіла міністр.-в 2022 рік бюджет мінветранів убил майже в шість разів-до 6 млрд грн, из них 5,5 млрд гривен за весь майбачено. Ці кошти-субвенції місцевим бюджетам.

Також Міністр акцентувала увагу активній роботі створенням в Україні дієвої системы медикої реабілітації, и не тільки для ветеранів, а й загальной. Вона нагадала, що 13 жовтня вийшов Указателя Президента, яким передбачено створення в 2023 году році сучасних реабілітаційних центров у кожній области, де надаватимуть послуги військовослужбовцям и ветеранам.

«Ми вж провел зустрічі з керівництво тех колектив низков одеськой ветеранськие госпіталы той домовились про застосування практик того досвід цих медзаклады піда часа створенний моделі майбутньої системи реабілітації. Щоб лікувальні, реабілітаційні та профілактичні медпослуга надавался на високом рівні, а ветерань той члени їхной родины мали зможет отримувати їх безкоштовно ",-підкреслила Юлія Лапутіна.

Читайте также


Новости раздела

Популярные