Логитип newsgood.info

Мінстратегпром: Специальный авіаційний загон ДСНС отрима протипожежний літак АН-32П

17.12.2021 16:46

17 грудня на Державном підприємстві "Антонов" у предоставленной керівництва Мінстратегпрому відбулося подпись контракту на постачання протипожежного літака АН-32П для Специального авіаційного загону

Мінстратегпром: Специальный авіаційний загон ДСНС отрима протипожежний літак АН-32П - фото

17 грудня на Державном производственном предприятии "Антонов" у поставщика услуг Мінстратегпрому відбулося описания контрактов на постачанние протипожежного літака АН-32П для ситуационного надзора украинского оперативно-производственного назначения.

В заходе приняли участие глава стратегических галузей промисловості України Павло Рябикін та його перший заступник Денис Шарапов.

Документ описания командир Специального авіаційного загону ДСНС України Костянтин Коломін та генеральный директор ДП "Антонов" Сергій Бичков.

Постачання літака очікується вже наступного року, його вартість становить близько 400 мільйонів гривень. Це вже буде п’ятий літак АН-32П в авіапарку ДСНС України.

За сприяння розвитков авіабудівної галузі генеральний директор ДП "Антонов" Сергій Бичков вручив Міністру с питань стратегических галузей промисловості України Павлу Рябікіну пам’ятну медаль ДП "Антонов".

Міністр привітав колектив держпідприємства с описанием чергового контракту на будівництво літака АН-32П и подякував за нагороду.

Читайте также


Новости раздела

Популярные