Логитип newsgood.info

Верховна Рада прийняла важливий законопроект № 2064 для розвитку виноградарства и садівництва України, - Роман Лещенко

17.12.2021 19:02

Ежегодная, 17 грудня, Верховна Рада України приняла в цілому законопроект № 2064, який передбат важливі й рушіні зміни в галузі виноградарства и садівництва Украины. За нього проголосовали 317 народн

Верховна Рада прийняла важливий законопроект № 2064 для розвитку виноградарства и садівництва України, - Роман Лещенко - фото

Ежегодная, 17 грудня, Верховна Рада України приняла в цілому законопроект № 2064, який передбат важливі й рушіні зміни в галузі виноградарства и садівництва Украины. За нього проголосовали 317 народных депутатов, посоветовал Министру аграрной политики и продовольствия України Роман Лещенко.

Міністр зазначив, для этого важливий крок на шляху до відновлення й розвитку галузі. Він також окреслив основны пункты важности закону як для аграріїв, так и для держави.

"Законом передбачено использование международной методической инструкции по транспортировке грузов у ??25 лет назад. , який захоче вкласти кошти у сада, паралельно отримує довіру та впевненість щодо своїх дій.

Від підкреслив, виноград-це экспортный продукт, а также его можливість покращить економічні показники, зокрема це плюс у додану вартість.

За словами Міністра, законопроект такожабача створення для аграріїв державної підтримки. "А в нашем випадку-це синергия між уже наявными програмами допомоги. Крім того, що ми збільшуємо довіру аграріїв, ми й заохочуємо їх вкладати інвестиції інвестиції". .

Читайте также


Новости раздела

Популярные