Логитип newsgood.info

Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб: відібрано ще 150 учасників проекту

17.12.2021 19:01

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів п’ятий етап відбору учасників проекту "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб". За й результатов черговых 150 возможностей

Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб: відібрано ще 150 учасників проекту - фото

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів п’ятий етап відбору учасників проекту "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб". За й результатов черговых 150 переможностей матимуть змогу отриматировать житловые кредиты на вигідних умовах. Загалом за програмою вже відібрано 850 родин. Про его повідомив Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов.

«Держава створює інструменти, аби внутріший переміщені особи мали зможет придбати житло на вигідних умов. Завдяки Фонд Держмолодьжитлы людьми, які переїхали зі східних регіоны, мають можливість отримати пільгові кредить на житло. Дяком нашем міжнародних партнеры, зокрем, Уряду Федеративної Республіки Німеччините тот Банк KfW за постійну підтримку в эту силу ",-зауважив Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов.

Зазначимо, отрывок проведен для допомогою генератора випадкових персональных чисел с застыванием программного обеспечения (сервис RandomPicker.com), запропонованого имплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого Банкома KfW для этого, щоавідідіпідавідніх алгоритмов.

Реалізацію Проекту здійснюю Мінреінтеграції та Держмолодьжитло. Для участия в программе громадины реєструються через портал державних послуг "Дія" или на сайте регіональной управлінь Держмолодьжитла.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад и територій України Олексій Чернишов зазначив, забезпечення житлом залишається одним из найгостріших соціальних питань в україні и особливо актуальнім для внутрішньо переміщених осіб.

** _ Довідково

Проект виконується у межах Угоди про финансовые співробітництво с Кабінетом Міністрів України и Урядом Федеративної Республіки Германии. Для його согласования Уряд Документы через Банк KfW предоставил грант на 25,5 млн евро.

За умовами програми, кредити ВПО надаватимуть на термін до 20 років під 3 відсотки річних, виходячи с нормативної площі житла (21 кв. М загально площі на особу и додатково 10,5. М на сім’ю).

Об’єктами кредитування можно бути квартиру у багатоквартирного житлового будинку чи однокрний житловий будинок, прийняті в експлуатацію не більш 35 років чи реконструйовані не більше 25 років тому.

Читайте также


Новости раздела

Популярные