Логитип newsgood.info

Мета здійснила онлайн-візит в Украине, щоб обговорити проекти для українських підприємців

17.12.2021 19:22

Від самого початку свого існування Міністерство цифровой трансформации тісно співпрацює с компанією Meta (раннее - Facebook). Разом запустили воркшопи для підприємців, освітній SMB Hub Ukraine для ма

Мета здійснила онлайн-візит в Украине, щоб обговорити проекти для українських підприємців - фото

Від самого початку свого існування Міністерство цифровой трансформации тісно співпрацює с компанією Meta (раннее-Facebook). Разом запустили воркшопы для предприятий, обновили SMB Hub Ukraine для малого и среднего бизнеса, українську версію платформ и обновлений цифровых технологий, учителей и підлітків Get Digital, а также системы управления системами AMBER.

Компанія Мета здійснила онлайн-бизнес в Украине и провела онлайн-зустріч із Міністерством цифровой трансформації України. Обговорили можливості підтримки українських підприємців в умовах пандемії COVID-19, а також сприяння цифровых трансформаціям бізнесів.

"Украина-надзвичайно важна країна для компаниии Meta. Создается реальный технологический бум в Центральном и Схидній Європе-38 000 стран в республике, а в Украине 2 000 аналитиков". під час зустрічі віце-президент Мета у вропі, Близкому Сході та Африці Анжеліка Гіффорд.

Також топ-менеджер Мета дала три поради підприємцям, які ще не мають вебсайту и исследования в діджитал-маркетингу:

  1. Мати онлайн-присутність. Створити Facebook-страницу или Instagram-профиль-это легко.

  2. Дослідити, як охопити споживачів. Наприклад, скористатися таргетованою рекламою в соцмережах.

  3. Ніколи не зупинятися в навчанні.

Заступник Міністра цифровой трансформації из питань євроінтеграції Валерія Іонан розповіла про стратегічні цілі та філософію Мінцифри, и такожекосистему Дія.

«Онлайн-портал Дія.Бізнес.-це один стоп-магазин для бізнеса Тут підприємці можуть отримати безоплатні консультації з 65+ напрямк, пройти навчанни в безоплатном онлайн-школі для підприємц, скористайся довідник для підприємц, мапа інфраструктури підтримки підприємництво, експортний портал, Знайте 100 бизнес-документов для створення владелец справки, ознайомитися с кейсами и новыми тощо.

Модератором зустрічі стала Катерина Крук, руководитель питань публічной политики Facebook в Центральній та Східній Європі.

Читайте также


Новости раздела

Популярные