Логитип newsgood.info

Прем’єр-міністр: Всі українці будуть забезпеченні теплом в цьому опалювальному сезоні

17.12.2021 19:42

Ситуація в энергетике на сегодня є абсолютно стабільною та контрольованою. О его повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання координационного енергетичного штабу, що відбулося 17

Прем’єр-міністр: Всі українці будуть забезпеченні теплом в цьому опалювальному сезоні - фото

Ситуація в энергетике на сегодня є абсолютно стабільною та контрольованою. О его повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання координационного енергетичного штабу, що відбулося 17 грудня за участю Президента України Володимира Зеленського.

В засіданні такй приняли участие представители Вряду, Офісу Президента, депутаты Міністерства енергетики, Миністерства инфраструктуры, «Укренерго», «Нафтогазу».

"Кабинет Міністрів и Міністерство енергетики скоординували свою рабочую группу из" Укренерго "и НКРЕКП. Ведущая робота, яка стосуться поставкам вугілля на скрілі окремихЦ і ТЕС. Для них разработана низка захода и додаткова послуга для роботи на газі ",-зазначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, НКРЕКП может предоставить информацию о запросах на добавление информации, которая будет использоваться в качестве основы для использования газа для Луганської ТЕС, что будет справедливо, осколков немыслимых возможностей постачати вугіліля ців.

Глава Уряду додавателя, для такожа на главной були опрацьовані й інші ризики проходження опального сезона. За його словами, на сегодняшний день Україна має законтрактовані поставки вугілля: власний видобуток та импорт, які складають понад 2 млн тонн на місяць. При цьому спалювання вугілля щомісячно складатиме от 1,7 до 1,9 млн тонн.

Денис Шмигаль запевнив, що всі українці будуть забезпеченні теплом-Уряд для цього зробив все необхідне.

Читайте также


Новости раздела

Популярные