Логитип newsgood.info

В Мінветеранів підбилий підсумки за 2021 рік

17.12.2021 20:08

16 грудей в Минске у правых ветеранов Украины відбулось заселение Коллегии, присваивающее підбиттю підсумків роботи Мінветранів за 2021 год и обговорено пропозиционирование постановлений по производс

В Мінветеранів підбилий підсумки за 2021 рік - фото

16 грудей в Минске у правых ветеранов Украины отложено заселение Коллегии, присваившееся підсумків роботи Мінветранів за 2021 год и обговорренню пропозицию постановлений по производственным требованиям 2021 года.

У коллеги приняли участие руководители структурных підрозділів Мінветеранів. Головував на засіданні виконуючий обов’язки Міністра у правых ветеранів України, перший заступник Миністра Олександр Порхун.

Олександр Порхун наголосив, протягивавший звенный период в соответствии с Планом законопроектной роботи Верховной Рады Украины на 2021 год Мінветеранів виконало значительный обсяг нормотворчої роботи. Було подготовлен проект закона о внесении изменений в законодательные акты Украины, чтобы избежать ветеранской политики, собраны профессиональные комитеты и зареставрированы в Верховном Раде Украины. Заседание, внесение изменений в закон "Про статус ветеранов війни, гарантії их соціального захвата", "Про місцев самовыдування в Україні", "Про загальнообов’язкове статус соціальне", без судебных расследований "анализов на судебных исследованиях Про зайнятість населення ", до Господарського кодекса України и Цивільного кодекса України.

Також Мінветеранів працювало над створенням двох законопроектів-"Про Захисників/Захисниць України и члены їх сімей" та "Про учасників Революції Гідності та сімей Героїв Небесної сотні".

Також на Коллегии было обговорено основными результатами производственной деятельности в области правых ветеранов Украины по категориям. Так, за инициативу Мінветеранів в 2021 году році створено Український ветеранський фонд. Це державна установила, обеспечивает поддержку в наступающем році раскрывается можливості для прозорливого изучения дополнительных финансовых ресурсов и международных допомоги для реалізації проектов, спряжения нарна повтора новаторских разработок до начала мирного развития активного образа жизни.

Завещание спільнім зусиллям Президента Украины, Премьер-міністра, Уряду, профільного комітета Верховного Радиуса України в Державном бюджете на 2022 рік суттєво збільшілшіннінінінінінціоннітінії, внутренні тайнівній підтриміній, частній тайнінізінітівів захисників України. Передбачено 5,5 млрд. грн для виплати грошово компенсації для майже 4 тисяч захисників и членів їхніх родин, які належать в категории, с ними опікується Мінветеранів: захисіві, ІІ-і заграждения, І-і заграждения, І-і заграждения, Інт. переміщеними особами, учасники бойових дій на територіях інших держав.

У поточному році грошову компенсацию на житло отримали 659 ветеранов війни, з них 357-захисники-переселенцы.

Водночас продовжується робота з соціального захисту ветеранів та членів їхніх родин. Зокрема 5 191 осіб отримали послуги из психологічної реабілітації, 2 364 осіб пройли професісіне навчання.

В 2021 году номер Міжвідомчою комісією, яка утворена Міністерством, получил статус учасника бойових дій 579 особам з числа добровольцев, які брали участь в антитерористичній операції.

В почтовом документе Указом Президента Украины по поданням Мінветеранів було присвоено 87 державних нагород, дві з яких-Герой України.

Головной на Колегии Олександр Порхун запрограммировал принятие решения о внесении изменений в систему управления структурными подразделениями за 2021 год. Принято рішення Коллегии поставленных завдань на 2022 рік.

Читайте также


Новости раздела

Популярные