Логитип newsgood.info

Быстро у державі розбудовується система медичної та психологічної реабілітації, - Юлія Лапутіна.

17.12.2021 20:26

Министр у правого ветеранов Украины Юлія Лапутина в Одесі відвідала Клінічний санаторий "Аркадия" Державної прикордонной служби Украины. Очільниця Мінветеранів ознайомилася с роботою та можливостями

Быстро у державі розбудовується система медичної та психологічної реабілітації, - Юлія Лапутіна. - фото

Министр у правого ветеранов Украины Юлія Лапутина в Одесі відвідала Клінічний санаторий "Аркадия" Державної прикордонной служби Украины.

Очільниця Мінветеранів ознайомилася с роботою та можливостями медичного закладного. З колективом санаторію вона обговорила сучасні форми надання послуг та створення ефективної системи медичної та психологічної реабілітації.

Участок у зустрічі також взяв начальник південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул.

"Ежегодно у державы розбудовуться система медикої и психологической реабілітації. Ми розуміємо, відомчі заклади мають так розвиватися в определенном аспекте, областные процедуры,-оценила Українів центр 20, ствівії. Наразі ми виробляємо механізм, який дозволить зібрати практики и досвід, напрацьовані во всех відомацях и на місцях, та перетворити їх на державную систему.

Міністр наголосила, чтобы задать створення такої системи необхідна потужна дискусія та експертиза фахівців.

"Ми поставили соби за свои возможности в наступающем році дієву систему медикої и психологиї реабілітації. Ежегодно в Київські области проходят стратегічна сесія, до якої долбілів фахівці мініції, мініції віділівії здоровьівці.

Ваш заклад саме є прообразом сучасного перехода до медичної та фізичної реабілітації. Для питання психологической реформы в України стоїть гостро. Тож давайте разом напрацьовувати механізмиї створення-у этого нам дуже важлива ваша експертиза ",-сказала Юлія Лапутіна.

Також міністр висловила думку про те, за якісна допомога у реабілітаційних центрах бути побудована на принципі недискримінації, однак на різних умовах фінансування.

"Лікувальні, реабілітаційні и профілітачні медпункты мають надаватися по высокому рівні усім пацієнтам.

Також Юлія Лапутіна відвідала Центр медицинской реабілітації та санаторного лікування "Одеський".

Читайте также


Новости раздела

Популярные