Логитип newsgood.info

Як український Щедрик став світовим хітом Carol of the Bells: МЗС запустило англомовний цифровой проект про Щедрик

17.12.2021 20:50

Міністерство закордонних справило новый цифровой проект для іноземної аудиторий - про різдвяний хіт Кэрол из колоколов: https://ukraine.ua/carol-of-the-bells - Колядка, яку знаю и люблю на всех конти

Як український Щедрик став світовим хітом Carol of the Bells: МЗС запустило англомовний цифровой проект про Щедрик - фото

Міністерство закордонних справило новый цифровой проект для іноземної аудиторий-про різдвяний хіт Колокольня Кэрол: https://ukraine.ua/carol-of-the-bells-Колядка, я могу знать и люблять на всех континентах,-это история Різдва, яку Україна подарувала світові.

У розділі на офіційный сайті України Ukraine.ua, присвяченому щедрику, іноземці зможть дізнатися по давнє походня колядки, геніального українського культурного композитора Миколу паківій та хівітів півікітів Миколівій та хівітів пів. в часи боротьби за незалежність України.

Сторінка проекта побудована у форматі истории-від дохристиянських часовів до сучасності. Особливу увагу авторита та експерти присвятили концертному туру українського хору, завдяки якому Щедрик здобув популярність в країнах Європи та Америки. Тут можна дізнатися ще й про те, як Щедрик ставить символом Різдва в Сполучених Штатах Америки, чому колядка стала відомою саме під назвою Кэрол из колоколов та як вона об’єднала світ.

Тексти доповнені автономных материалов та фото из українських, європейских и американских архів. На следующей странице можно просмотреть предыдущие варианты выбора Щедрика-в баскетболистах НБА, які "зіграли" мелодію для допомогою баскетбольных м’ячів, до відомих гуртів та музикантів.

Проект создания закордонних справок України за підтримки Посольства Великої Британии в Україні. Автор наративу проекту, досліджень, текстів-Тіна Пересунько, засновниця ГО "Інститут Леонтовича". Айдентика проекту-Максим Шаповал, студент інституту Проектор, курс Айдентика. Креативна ідея та втілення-PlusOne социальное воздействие.

** Довідково

Щедрик-українська мелодія, яка стала символом різдвяних святых у всьому світі. Найбільше її знаю у англомовному варіанті-Колокольня Кэрол. З простої народної фольклорної мелодії український композитор Микола Леонтович створив світовий шедевр. Вперше Щедрик Леонтовича прозвучав 105 років, в грудні 1916-го, а вже за кілька років ставил інструмент інструмент української дипломатії часів інструмент інструмент інів ії ії ії ї » Іспанії. Наступный код виповнються 100 років в момент, когда Щедрик за шаленим успіхом виконали на сцені Карнеґі Гол в Нью-Йорку. Після этого сообщения поступило в Мексику, Бразилию, Аргентині, Уругваї, Кубі и Канаді.

Читайте также


Новости раздела

Популярные