Логитип newsgood.info

Хто в Украине может бесплатно отриматировать автомобили.

17.12.2021 22:08

В Украине предприятие может отриматировать легкие автомобили бесплатно. Про это стало известно как обеспечение Министерства юстиции Украины. Протесником автомобиля зможность стати лише певцов категор

Хто в Украине может бесплатно отриматировать автомобили. - фото

В Украине предприятие может отриматировать легкие автомобили бесплатно. Про это стало известно как обеспечение Министерства юстиции Украины. Протесником автомобиля зможность стати лише певцов категории осіб чи організацій.

Кроссоверы позавидуют: автомобиль производства ЗАЗ удивил на бездорожье

До 10 січня наступного року можна подати заявку на бесплатную отримання автомобиля в користування, повідомляє Автосота. Транспортні засоби пропонуються Міністерством юстиції, а також сервісом "СЕТАМ" та Держвиконавчою службою. Усі пропоновані автомобиля виключно с пробігом.

Список машин для безкоштовної видачі

Перелик автомобилей, который можно использовать для бесплатной доставки: Opel Zafira-2003 год. Альфа Ромео-2003 р. Skoda Octavia-2000 р. Fiat Multipa-2000 р. Рено Кліо-1992 та 1998 років випуску. BMW 5-1997 р.

Количество цих моделей конфіскованими державою.

Хто може претендувати на бесплатный автомобиль?

Отредактировать автомобиль бесплатно с возможностью вывода далеко не всех громкоговорителей, а также лицевых музыкальных произведений, середнячков: оптимальная військові формування; слідчі ізолятори; дитячі будинки; будинки сімейного типа; прийомні сім’ї; установи охорони здоров’я; служби державної влади; благодійні організації та ін.

Уведомление о передаче автомобиля прийматься комісією за відповідною таможенной процедуры.

Возможна участие в программе

Для того, чтобы принять участие, необхідно заповнити заявку, в якій потрібно докладно описати потребу в транспортном засобі. Текущий комісія розглядає цю заяву та виносить своє изображение.

Нагадамо, для в залежності від моделі авто заявку потрібно подати не пізніше 29 грудня цього року или 10 січня наступного.

Раніше ми також повідомляли, якие рекомендации потрібно дотримуватися при разных автомобилях через мережу інтернет. Основными критериями є: для яких цілей купить автомобиль, на який бюджет будет развозить и в чому можно бути каверза при покупке авто с пробігом.

Читайте также


Новости раздела

Популярные