Логитип newsgood.info

Юлія Лапутіна обговорила проблемное питание и ключи напрямись спільної роботи з ветеранською спільнотою Одещини

18.12.2021 10:10

Під час робочої поїздки в Одеси Міністр у правых ветеранов Украины Юлия Лапутина снялась с представителям ветеранской спільноти. Очільник Мінветеранів поінформувала захисники про основні силы роботы

Юлія Лапутіна обговорила проблемное питание и ключи напрямись спільної роботи з ветеранською спільнотою Одещини - фото

Під час робочої поїздки в Одеси Міністр у правых ветеранов Украины Юлия Лапутина снялась с представителям ветеранской спільноти.

Очільник Мінветеранів поінформувала осісників про основні усилия робівідомства для соціального защиты, забезпеченение житлом, программной и психологической реабілітації, підтримки ветеранського підприємництва.

"Мінветеранів створене три роки тому же. Раніше бюджет Міністерства не складывался навіть одного мільярда гривень,-розповіла Юлія Лапутіна. Небъівіла. територии внутренних держав, захисники-переселенцы. Можна скільки завгодно говорити про реабілітацію, але якщо людині немає де жити, то эта проблема принципово не вирішиться ".

Министр поінформувала, за підтримки Президента Украины, Премьер-міністра, Уряду, профільный комітет ВРУ по цьому порядку було принято зміни до поточного бюджета-додано 282 мільйони гривень, заведяки яким жинініністе ітінівень, завязав яким жинініністії. В новом году бюджет Мінветеранів збільшений в шість разів, і 5,5 млрд гривень буде виділено на придбання житла для людей, які стоять на квартирній черзі в Мінветеранів.

"Новый порядок буде роком вида субвенції на житло,-обозначила Міністр.-Это дуже прозора процедура, у которой есть средство защиты. для Міністерства і країни, однак ми маємо все це використати ".

Також Юлія Лапутіна розповіла ветеранам про роботу Міністерства над створенням дієвої системи медикої и психологічной реабілітації.

"Современная медицина, на мій погляді, не отслеживает якісної системи психологічної реабілітації. Так само якісистема медикої реабілітації в точной радковою, окремою в деяких госпиталях,-за мазначила часи за мировоззренческие учреждения. У нас немає стандарту передання послуги психологічної реабілітації.

Окрім цього, Юлія Лапутіна наголосила, ветерани-это не пільгооринтована категория, а потенціал країни.

"Мінветеранів не має бути філією Мінсоцполітики, адже ветеран-не той, яким його когда-то малюю у ЗМІ. Українські ветерани-это юридическое громкое противодействие и териально-аналитическая служба, вонидримтви.

Учасники зустрічі поставили запитання особисто Міністру та отримали вичерпні відповіді.

Перший заступник голови Одескої облдержадміністрації Борис Волошенков запевнив, що керівництво ОДА готово до щоденного діалогу-створюват комунікаційні майданчики и розв’язуват ветеранські проблеми вони доря, якобы. Також він закликав до конструктивного спілкування из питаньего улучшения пам’яті, комунікації з громадами, реалізації проектів.

«Ми бачима, у якой складній ситуації перебуває держава Аля подивіться, з яких зусилль Мінветеранов збільшили фінансуванни, як вирішується питанни забезпечаяся житлом ветеран тех членов їхніх родин Такожи активні зрушенний відбуваються в питанні соціального захиста військовослужбовц,-.. Сказав Борис Волошенков.-Одним з результатив сьогоднішньої зустрічі є те, що ми відкриті для того, щоб інтенсивніше працювати ".

Наприкінці зустрічі Юлія Лапутіна вручила подяки від Мінветеранів активістам ветеранського руху Одещини.

Також Міністр також завітала до підприємства "Veterano pizza"-мережі закладів, які працюють в сфері громадського харчування и представлені у багатьох містах країни. Юлія Лапутіна ознайомилась с умовами роботи, поспілкувалася с колективом закладу та його власником Олександром Голопотелюком-українським ветераном та учасником бойових дій на сході України. Міністр зазначила, из "Veterano pizza" яскравим прикладом успішного ветеранского підпримництва в Україні, яке не тільки об’єднало багох захисів и захисниць и допомогло їмімії їмівії мізадівії мізадіві мії спіттясі їмімім їмівії міськії міськії міськії спіттясів їмінії міськії міськії місьії місьії місьії спітівтічтів. Крім того, мережа залуча до своєї команди на навчання и стажування членів родин загиблих воїнів і надає суттєві знижки побратимам на свою продукцію.

Читайте также


Новости раздела

Популярные